reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy- wózki, zabawki, ubranka itp,.

reklama
Powiem ci że jest bardzo porządnie uszyta, i ślicznie się prezentuje :-) Teść ją kupił mojej młodej w jakimś butiku na Florydzie, a Baśka założyła ją może ze 2 albo 3 razy...
 
Witam Forumowiczki!
Jestem na etapie poszukiwania wózka, natrafiłam na taką oto ofertę komisową:
BEBETTO Vulcano 3w1
Wózek wydaje się bardzo fajny, ale mam pytanie, czy któraś z Was może coś powiedzieć o firmie "Vulcano"? Szczególnie cenne będą opinie osób, które same posiadały taki wózek.

POZDRAWIAM :-)
 
Witam Forumowiczki!
Jestem na etapie poszukiwania wózka, natrafiłam na taką oto ofertę komisową:
BEBETTO Vulcano 3w1
Wózek wydaje się bardzo fajny, ale mam pytanie, czy któraś z Was może coś powiedzieć o firmie "Vulcano"? Szczególnie cenne będą opinie osób, które same posiadały taki wózek.

POZDRAWIAM :-)
niestety nie pomogę......
 
Cześć Dziewczyny :)
Nazywam się Agushka i jestem babyboomową mamą rocznej Basi :)
Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moim rękodziełem - tworzę kolorową niemowlęcą pościel, śpiworki dla dzieci i inne praktyczne akcesoria. Ponieważ wszystkie przedmioty są wykonywane ręcznie istnieje możliwość uszycia rzeczy pod specjalne zamówienie (rozmiar, kolor itp.)
Może Was coś zaciekawi? Zapraszam na
https://www.facebook.com/pages/kumka...5408174?ref=hl

Jeśli byłybyście zainteresowane zakupem - proszę podajcie hasło 'baby boom' a otrzymacie 10% zniżkę :)
Zapraszam!
Zobacz załącznik 563474Zobacz załącznik 563475Zobacz załącznik 563476Zobacz załącznik 563477Zobacz załącznik 563478Zobacz załącznik 563479Zobacz załącznik 563480Zobacz załącznik 563481Zobacz załącznik 563482Zobacz załącznik 563483
 
reklama
Do góry