reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy- wózki, zabawki, ubranka itp,.

reklama
marla - :-). Tylko to by chyba trzeba było na jakiejś tekturze... Ja chciałam taki szablon kupić. Nakleja się go na ściane i maluje farbą w środku. On ma być dość duży, chyba gdzieś znalazłam taki na 170 cm. No i jak to później wyciąć zeby było równiutko :eek:. Gdzieś czytałam ze jakimiś specjalnymi nożami to robią

Mnie w ogóle strasznie sie podobają te szablony. Między kuchniom a jadalniom dała bym taka wielka filiżankę kawy z dymkiem
Ale to strasznie drogie jest. Nie mam takiego talentu jak wy. Bo chyba jeszcze któraś sama malowała różne cudeńka :sorry:
 
Sol kobito, czy ty telepatką jesteś??????? mam normalnie u Baśki ten sam dywan, tylko różowy hehehehe.
Mrozik, mnie szablony nie potrzebne, przychodzę i maluje Ci co chcesz i jakie wielkie chcesz :-D
 
wow - poważnie? tak farbą od ręki dasz radę? Szacuneczek. Ja to beztalencie jestem. Mąż ładnie rysuje, ale jakoś jemu brakuje wiary w siebie
 
mroziku, robi się szkic, a potem farbą albo takimi kredkami specjalnymi a na koniec fiksatywa żeby się nie ścierało i niszczyło
 
Marla ty to masz kobieto talent.
mrozik ja też beztalencie w tej dziedzinie.Moja siostra narysuje,ale teraz przy jej dwójce maluszków brak czasu.A też chciałam żeby narysowała mi coś na ścianie w chłopaków pokoju.
 
Mrozik - mów co chcesz a od ręki też mogę ci namalować co zechcesz :laugh2: Zastanawiam się które wzorki Karola wybierze bo mi się podoba ze 30 a mam miejsca na 12 :sorry:

marla - a kiedy kupowałaś bo ja w grudniu 2008 jak się przeprowadzaliśmy :-p

asiulka- ja malowałam pokój synka mojej siostry koleżanki. Wybrał sobie konika, ciągnik i dwie ciężarówki i jakieś jeszcze pierdoły - już nie pamiętam. Wyrobiłam się w 3 godziny bo to były malunki zajmujące łącznie ok 5m2 :-D U mojej siostry zajęło mi 3 dni ale rozciągnęło się to w czasie bo już w ciąży jej to robiłam i nie miałam siły tak po prawdzie ale dziecku się nie odmawia :-p

Zdjęcia z obu pokoi wkleję na zamkniętym.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry