reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy- wózki, zabawki, ubranka itp,.

Sol, to ja całkiem niedawno :-) więc to chyba ja ściągnęłam hehehe. za ile go kupiłaś, tak z ciekawości?? bo teraz na allegro można kupić w rozmiarze 200x200 za 89zł :-)
Julita super, ten przewijak fajny :-)
 
reklama
marla - nie powiem Ci bo ja kupowałam wtedy z metra wszystkie wykładziny do domu. Ale to chyba było 36 zł za metr bieżący o długości 5 metrów. Więc jak brałam 2,5 m to mi wyszło z obszyciem ok 120 zł za dywan 5x2,5 :tak:
 
Julita tak mi sie słodko zrobiło jak spojrzałam na Twoje zakupy...... hiehiehie :) :) te pierwsze wyprawkowe rzeczy sie tak ekstra kupuje......

a odnośnie malowania - jakich farb używacie/?? bo ja za czasów nastolatkowych zrobiłam sobie w pokoju dzungle :pP - nudziło mi się a moj pokój był naprawde 'wyjątkowy' więc sobie walnełam małpe, palmy, papuge przechodzącą w na rogu ściany w malunek nietoperza i sowy na drzewie ( oprócz tego miałam pluszaki poprzyklejane na ściany i podpisy wszystkich znajomych na ścianach i jakieś motta i wierszyki też :p - nie mówiąc już o firankach z plakatach takich odnośnie koncertów :pPP zrywanych z słupów ahh ten okres buntu- miałam jeszcze garfielda gdzies wielkości metra narysowanego jak sie pazurami zsuwa po ścianie :)i Odiego też :) :) :) - ale ja to zwykłymi plakatówkami robiłam i np zielonych to zużyłam z 10 tych pojemniczków - kupujecie jakieś specjalne czy większe pojemniczki w plastycznym???
bo ja Ju też bede robić pokoik :) ale sama bez szablonów - bo jak mam gotowy wzór to każdy na kartke przeniose :) a z resztą kiedyś sobie rysowałam 'rekreacyjnie' gdzieś jeszcze u mamy są chyba moje prace :) :)
 
Karola - ja używam kredek - na tych lepszych farbach świetnie się nimi maluje i super się rozcierają cieniując :tak:

Spadam do sklepu po blokady na szafki bo Karola mnie zaczyna wkurzać :no:
 
Witam:)
W tym tygodniu chcę wreszcie kupić wózek, do wyboru mam 3:
1.tako jumper
2. espiro atlantic nczy espiro enzo( nie wiem czy to czasem nie to samo)
3. coneco v4 chamalau( czy coś takiego)
Wiem że tako jest najcięższy, no ale najbradziej stabilny, odradzają mi koła piankowe, bo szybko się przebijają i sama nie wiem. Mnie najbardziej podoba się espiro, mojemu M coneco, a sprzedawca najbardziej namawia nas nas na tako. Wszystkie są wielofunkcyjne
 
ja wybrałabym espiro :-) suuper jest. za ile on chodzi w sklepach?? bo na allegro oglądałam od 900zł do 1200 :-) bez fotelika. ps. nie chce zaśmiecać, ale jak ktos by potrzebował to mam do odsprzedania wyprawkę dla noworodka- body,pajacyki,śpiochy,czapeczki itp.wiad.na pw
 
Ja tam mam pianki już półtora roku i de facto są małe dziurki od kamyczków ale koła ogólnie nie zniszczone :tak: i nie narzekam.
 
Witam:)
W tym tygodniu chcę wreszcie kupić wózek, do wyboru mam 3:
1.tako jumper
2. espiro atlantic nczy espiro enzo( nie wiem czy to czasem nie to samo)
3. coneco v4 chamalau( czy coś takiego)
Wiem że tako jest najcięższy, no ale najbradziej stabilny, odradzają mi koła piankowe, bo szybko się przebijają i sama nie wiem. Mnie najbardziej podoba się espiro, mojemu M coneco, a sprzedawca najbardziej namawia nas nas na tako. Wszystkie są wielofunkcyjne
My kupiliśmy Tako
 
reklama
dziewczyny w realu są duże promocje na artykuły dziecięce :-)poczynając od kaszek, mleka, słoików itp, poprzez kosmetyki (podwójne opakowania pampersów i chusteczek czteropaki), ciuchy dla maluchów i niemowlaków, kończąc na butelkach i niekapkach, zabawkach, wózkach i łóżeczkach :-) może się komuś przyda ta informacja. ja się w każdym bądź razie wybiorę po niekapek lovi 360, bo nawet na allegro jest droższy. :-)
 
Do góry