reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy- wózki, zabawki, ubranka itp,.

dziewczyny w realu są duże promocje na artykuły dziecięce :-)poczynając od kaszek, mleka, słoików itp, poprzez kosmetyki (podwójne opakowania pampersów i chusteczek czteropaki), ciuchy dla maluchów i niemowlaków, kończąc na butelkach i niekapkach, zabawkach, wózkach i łóżeczkach :-) może się komuś przyda ta informacja. ja się w każdym bądź razie wybiorę po niekapek lovi 360, bo nawet na allegro jest droższy. :-)
Też bym się wybrała ale niestety u mnie nie ma tego sklepu:no::-(no cóż mówi się trudno:crazy:
 
reklama
Widze ze nei tylko ja sie dziś do reala wybieram :) ja głównie po bodziaki bo są po 2.99 :) :) a poźniej kupuje po 30 zł za 3 szt :pP które od razu przy pierwszym założeniu dorabiają się niespieralnych plam :p :)

A jak któraś się odchudza to polecam Eveline Thermo Fat Burner :) - wczoraj sobie zakupiłam - już kiedyś używałam - naprawde super produkt :)
 
właśnie wróciłam z reala - jak chcecie to bodziaki to radzę się pospieszyć bo stoisko z tymi ubrankami jest tak okupowane ze bardzo cięzko sie tam dostać :) ludzie hurtowo biorą :p
ja kupiłam jeszcze kaszki 2szt - 9 zł ( rózne smaki) i kubeczek 360 Lovi :) i mleko nan jest za 11 zł - a podwójne opakowanie 21 :)
 
marla fajny ten leżaczek, ale może dostanę na prezent więc się wstzrymam
krInkteż bym dokupiła jeszzcze parę rzeczy, ale ju ż sama nie wiem co mi jest potzrebne, nie mam jeszcze butelki, ale nie wiem czy na początek jest potrzebna
 
marla fajny ten leżaczek, ale może dostanę na prezent więc się wstzrymam
krInkteż bym dokupiła jeszzcze parę rzeczy, ale ju ż sama nie wiem co mi jest potzrebne, nie mam jeszcze butelki, ale nie wiem czy na początek jest potrzebna
Gaba a mogłabyś napisać co zakupiłąś do apteczki dla maluszka,i jakich kosmetyków będziesz używała???nive,bambino a może jakiejś innej firmy??A ile zakupiłąś pieluszek i jakiej firmy???
Ja nie wiem co mam wybrać na którą firmę się zdecydować:sorry:.
 
julita z kosmetyków kupiłam mydełko i oliwkę nivea, której zaczęłam używać i dostałąm po niej dużego uczulenia na brzuchu i teraz mam dylemat używać czy nie używać tej oliwki???? Chusteczki nawilżające z nivea-po nich nie mam uczulenia:)Pieluszki pampers chyba new born-dostałąm jedną małą paczkę, ale ciągle mam wrażenie że mi zabraknie w szpitalu, krem- bepanten, sudocrem jak dla mnie za mocny:)
Osttanio kupiłam fride ( nie wiedziałam że to się wciąga ustami), nożyczki i szczotkię do włosów, mam też laktator. Nie kupowałąm butelki, chociaż nie wiem czy to nie błąd. Jutro mamy jechać na Zagnańska i może jednak kupie
A, proszek mam loveli
Najgorzej z tą olwiką, nie wiem czy jej używać czy nie
 
gaba - co do butelki - my kupiliśmy małej zanim się urodziła Aventu najmniejszą i po tygodniu Karola dostała herbatki rumiankowej bo mieliśmy w mieszkaniu ukrop a miałam wrażenie ze chce jej się pić. Proszek mieliśmy Jelp a teraz piorę jej w naszym odkąd skończyła roczek. Jeśli źle reagujesz na oliwkę ale nie na chusteczki to może kup małej krem Nivea. Ostatecznie i tak maleństwo zweryfikuje czy woli krem czy oliwkę. Ja kupowałam do 1 roku tylko Nivea i Oilatum bo miała suchą skórkę. A na pobyt w szpitalu trzeba liczyć ok 8 pampersów na dobę dla malucha ;-)
 
reklama
julita z kosmetyków kupiłam mydełko i oliwkę nivea, której zaczęłam używać i dostałąm po niej dużego uczulenia na brzuchu i teraz mam dylemat używać czy nie używać tej oliwki???? Chusteczki nawilżające z nivea-po nich nie mam uczulenia:)Pieluszki pampers chyba new born-dostałąm jedną małą paczkę, ale ciągle mam wrażenie że mi zabraknie w szpitalu, krem- bepanten, sudocrem jak dla mnie za mocny:)
Osttanio kupiłam fride ( nie wiedziałam że to się wciąga ustami), nożyczki i szczotkię do włosów, mam też laktator. Nie kupowałąm butelki, chociaż nie wiem czy to nie błąd. Jutro mamy jechać na Zagnańska i może jednak kupie
A, proszek mam loveli
Najgorzej z tą olwiką, nie wiem czy jej używać czy nie
A ja nie wiem czy kupowac laktakor to troche drogi zakup a nie wiem czy mi sie przyda??? Jak radzicie???
A i jeśli kupic to jaki???
 
Do góry