reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy- wózki, zabawki, ubranka itp,.

My wybraliśmy z tej serii "we love kids" z sercami, bo nam się te małe skrętne koła podobały, kolor niebiesko szary, ale dla dziewczynki:) A Ty julita jaki wybrałaś kolor? Ciekawa jestem jak ten wózek będzie się sprawował w terenie
Sama już nie wiem co zrobić z tą nivea
 
reklama
Gaba idz do drogerii i weź próbki :) :) mnie nievea zraziła tą wysypką u mnie, tak samo johnson też mnie wysypało - co mnie kosmetyki NIE UCZULAJĄ :) ja lubie bubchen czy jak to sie pisze i hippka :) ale teraz kupuje zwykłe jakieś supermarketowe - bo z kosmetyków to Juli ma tylko żel do mycia ( bella żel z oliwką) i teraz liliputz do robienia piany w wannie :) :)

Julita - WAZELINA - przydaje sie do termometru ;)

a wózki tako jumper x - mi sie podobają nawet bardzo :) są podobne do espiro atlantic - mój typ wózków :) :)
 
krlnk - sadystko - termometr się elektroniczny do ucha dziecku kupuje :sorry: a nie zwykły :tak: Jak dobrze że już jest zakaz sprzedaży termometrów rtęciowych :tak: W niektórych sklepach była nawet akcja wymiany rtęciowego na elektroniczny :tak:
 
My wybraliśmy z tej serii "we love kids" z sercami, bo nam się te małe skrętne koła podobały, kolor niebiesko szary, ale dla dziewczynki:) A Ty julita jaki wybrałaś kolor? Ciekawa jestem jak ten wózek będzie się sprawował w terenie
Sama już nie wiem co zrobić z tą nivea
Gaba mnie też ta seria się bardzo podoba i nawet też taki chciałam kupić:tak:ale mojemu mężowi spodobał się ten czarny z niebieskim i w sumie to ten odcien niebieskiego też mi się bardzo podobał to wzieliśmy ten...no i u nas jeszcze trzeba było wziąść pod uwagę to że jak będziemy jeżdzić spacerówką to będziemy mieszkac już na wsi...to ten ciemniejszy na wieczne błota bardziej się sprawdzi:tak:.
A co do funkcjionalności wózka to Ty sie szybcie o tym przekonasz tak więc czekam na relacje:tak:
A termometr mam elektryczny:tak:
 
krInk my też zastanawialiśmy się nad espiro atlantic, podobał mi się seledynowoszary, ale mojemu M nie bardzo, no i w końcu wybraliśmy tako
julita ja też mieszkam na wsi i dziś sobie wyobrażałąm jak chodze z tym wózkiem i mnie samochód ochlapie:) Ale ciemnego koloru nie chiałam bo latem znowu w gondoli to dzidzia by się zagotowała
 
Ale ja nie mam rtęciowego! tylko elektroniczny- szybciutki ale i tak mierze w pupie :p więc wazelina si eprzydaje :)) - a do ucha albo do czoła to mi sie zbędny wydatek wydawał - 100 zł za termometr :p - chociaż napewno wygodniej :) - najfajniejszy taki co mi mierzyli na kościuszki jak pistolet i strzelałą w czoło :) jezu ale miałam z tego zrzut :p
 
takie firanki dzisiaj zamówiłam
Firanki na metry, firanki dla dzieci, zasłony, komplety, pościel, narzuty. Sklep internetowy.

i taki żyrandol kupiliśmy
CARS kula papierowa komplet. - Dla dzieci

Tej wykładziny musimy jeszcze poszukać, a nic mi w oko nie wpada. A ten Carpet koło Dziecka zlikwidowali, a tam znaleźliśmy idealną i to taniutko bo niecałe 20 zł kosztowała. No al teraz jeździmy i jeździmy i nic....

Aha, no i nie wiem co z tymi dmuchawcami u nas w sypialni robić, bo kolega robił sobie podobno szablonami rysunki i mówi że nie jest równo... Zgłupiałam
 
mroziku,mam te firanki tylko zamiast aut mam Kubusia Puchatka :-) ja na allegro kupiłam a żyrandol suuper... a co do szablonów to racja, może wyjść nierówno, jak już to naklejki zdecydowanie lepsze :-)
 
Mroziku bardzo fajny żyrandol,i firaneczki.

A ja wczoraj byłam na zakupach,i weszłam do ciucholandu,i kupiłam Emilkowi kurteczkę i spodnie na następną zimę.

Z firmy "H&M",za całe 9 zł,przecena z 18.
Jak patrzyłam mna allegro to uzywany kosztuje coś w granicach 90zł
 

Załączniki

  • DSC00004..jpg
    DSC00004..jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 49
  • DSC00008..jpg
    DSC00008..jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 44
  • DSC00006..jpg
    DSC00006..jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Dziewczyny super zakupy...Mroziku firaneczka super...chyba ja też na jakąś się skuszę;)...ale na razie muszę pokupować inne duperele...
 
Do góry