reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy- wózki, zabawki, ubranka itp,.

kamilka87

Majowe mamy'08
Dołączył(a)
30 Październik 2007
Postów
5 171
Miasto
kielce
Chcialam Zalozyc Nowy watek mysle ze nam sie przyda. Na bierzaco sa nam potrzebne ubranka wozki i rozne rzeczy wiec tu mozemy sie troche pochwalic lub pytac o rade:):-):-) Zapraszam do udzielania sie...:rofl2::rofl2::rofl2:

Wiec moze ja zaczne planuje malemu kupic takie lozko bo za piernika nie chce mi spac w lozeczku jak tylko poczuje szczebelki to jest placz

http://www.allegro.pl/item910196864_lozko_samochod_speed_produkt_polski_z_atestami.html
co muslicie?? tylko ze chyba zrobie to tanszym kosztem i poprostu musze z tektury zrobic takie boki a wojek jest stolarzem to zrobilby mi szkielet lozka
 
Ostatnia edycja:
reklama
no, moja już większość z tych rzeczy robi, niektóre sama, niektóre z moją pomocą także myślę że będzie dobry prezent :-)
 
hej witam się i ja tu :) :)

Kamilka Łóózeczko autkowe bardzo fajne :) jeszcze jak możesz zrobić taniej to już w ogóle :) :)

w temacie zaczętym na ogólnym odnośńie wózków:
SOl- mi sie bardziej ten EmU - od tego KEES podoba - tyle ze ponad 4 stówki różnicy :p
ja w ogóle sobie wczoraj szukałam samej gondoli - bo w sumie teraz mam 2 spacerówki i fotelik też :) więc potrzebna mi będzie gondola albo nosidełko do spacerówki ale do tego to nie jestem przekonana :) :)


aj w ogóle tyle tych rzeczy ze sie człowiek gubi :) :)
a no skoro zakupy to wam wkleje linka do mojego najnowszego zakupu :p

Wózek spacerowy MAGIC 4 ESPIRO 2010 - KURIER 0zł (923368163) - Aukcje internetowe Allegro - czerwony kupiliśmy :) jeszcze mis ie ten fiotlet podoba ale :) :) :)
bardziej mi sie podobał : ULTRALEKKI SLAPI 2010 - Wiosenna Promocja ! ! ! (919721568) - Aukcje internetowe Allegro - ale pan w hurtowni na 1 maja - powiedziala zeby sobie dać spokoj bo za miesiac go bede reklamować :p
ale i tak wygląda fajniej :p :)
 
Ja muszę kupić Karoli łóżko ponieważ w tym się już przestaje mieścić więc dostanie TAKIE łóżeczko z materacem gryka-pianka-kokos.

A wózek dla drugiego dziecka wybrałam TAKI lub TAKI - oba mają takie same funkcje przy czym kees ma przewagę bo mogę tam zamontować mój fotelik.

marla - tablica fajna ale dla mojej jeszcze chyba za wcześnie - chociaż może - zobaczymy na jej urodziny :tak: bo na urodziny dostaje swój pokój więc i łóżko i regalik więc i jakąś zabawkę jej będzie można kupić a ta tablica jest fajna :tak:
 
Wczoraj zamówiłam im do pokoiku taki dywanik.

SUPER KOLOROWY DYWANIK Z ULICZKAMI 2,00x1,50 Nowe (910486229) - Aukcje internetowe Allegro

A ostatnio po kupiłam Emilkowi troszkę ubranek już na wiosnę i na lato.Na szafce za niewielkie pieniążki.Właśnie czekam na paczuszki.
A Maciusiowi wczoraj też przyszła paczka od chrzestnego
coś takiego dostał:-) Skakał z radości.



A dla Emila takie ciuszki.
Fotki zapożyczone od sprzedających.
Za te ubranka 23 zł z przesyłką.
Stan bdb wszystkich ciuszków ,zobaczymy jak przyjdą paczki





Za te dwie 13zł z przesyłką.



Sweterek 10zł z przesyłką.


http://www.allegro.pl/item910486229_super_kolorowy_dywanik_z_uliczkami_2_00x1_50_nowe.html
 
noo, jaki kobiecy wątek ;-), od razu sie ruch zrobił:-D
Asiulka - no piękne. Nie dziwię sie ze Maciuś szalał z radości. Barca - tak? To jego ulubiony klub? No i dla Emilka tez fajne ciuszki

Co do dywanów, to ja Filipkowi kupię gładką wykładzinę dywanową. Jak zrobię pokój to wstwię też fotki. W carpecie jest wyprzedaż i tam sie zaopatrzymy.
DO naszej sypialni spodobała nam sie czarna wykładzinka i sobie taka weźmiemy. Ściany będą - jedna fioletowa, a reszta jaśniutki wrzos i nad łóżkiem zrobimy takiego dmuchawca
szablon lub naklejka dmuchawiec promocja Hit XXXL (902746997) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry