reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy

reklama
Słuchajcie, kupiłam sobie na allegro spodnie ciążowe i właśnie wczoraj mi przyszły. Jestem z nich bardzo zadowolona, bo spódniczka mnie już cisnęla strasznie. A teraz siedzę sobie w pracy w dżinsach i czuję się jakbym dresy na sobie miała. No i brzuszek może bez skepowania rosnąć ;)
 
Witam - mama z grudniówek 2005. Po raz kolejny wystawiłam trochę rzeczy na allegro w ramach czystek w szafie mojej Lenki która obsypana została prezentami. Nie wszystko nam się przydało, przyda, nie wszystko odpowiada naszym gustom a przede wszystkim nie jestem w stanie wszystkich tych rzeczy wykorzystać. Jest ich po prostu za dużo.

Może którejś z Was coś sie spodoba - zapraszam do obejrzenia moich aukcji.

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1516079


Trzymając za Was kciuki serdecznie pozdrawiam!
Paulina

 
A ja drogie koleżanki zamówiłam sobie na stronce 9fashion spodnie ciążowe bardzo mi się podobają! Ciekawa jestem jak będą wyglądać jak je dostane i czy też będą mi się tak podobac! A tak na marginesie to drogie te ciuchy!! ;)
 
No drogie są okropnie! Aż mnie dziwi, że spodnie, które będą służyłe kilka miesięcy dochodzą prawie do 200 zł (a niektóre i więcej!). Dlatego też zdecydowałam się na używane firmowe spodenki. Jestem naprawdę zadowolona.
Mycha, a jakie te spodnie są? Masz zdjęcie? one są specjalnie profilowane czy mają elastyczny pas na brzuch?
 
reklama
Dostałam dzisiaj spodnie które zamówiłam przez net! świetne bardzo mi się podobają! świetny materiał i ładny krój!

Jestem bardzo zadowolona! ;)
 
Do góry