reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy

reklama
super, tylko że dzieciaki będą rosły więc moża na długo nie wystarczyć! Ale naprawwdę świetna! ;)
 
właśnie podobno dość długo się sprawdza a bliźnięta trudno długo na piersi utrzymać jeśli w ogóle się udaje...
 
Wstrzymaj się z ta poducha Margolis bo faktycznie różnie bywa z tym karmieniem.Moja przyjaciółka bardzo chciała swych chłopaków karmić,ale jeden nie umiał jeść z cycy a drugi próbował lecz matka miała pokarmu jak na lekarstwo.Poczekaj jeszcze troszkę ;)
 
Margolis pisze:
właśnie podobno dość długo się sprawdza a bliźnięta trudno długo na piersi utrzymać jeśli w ogóle się udaje...

Margolis, nie przejmuj sie juz teraz... Znam dziewczyne, ktora odciagala pokarm i karmila butelkami. Zreszta dwie tak robily. Po prostu dzieciom nie pasowalo jednczesnie lezec przy cycu... Jedna ma czteroltki a druga trzylatki. I zdrowo sie chowaja.
 
Zdaję sobie sprawę, że może być różnie. Problem tylko w tym, że poduchę trzeba ze Stanów sprowadzić a  to może trochę potrwać... Te które można dostać w Polskich sklepach są okropne.
 
Dziewczyny pomóżcie!

Chcę kupić sobie strój kąpielowy ale dla ciężarnej i nie mogę nigdzei na necie go znaleźć a ponoć są!

Czy nie spotkałyście się na necie z czymś takim??
 
Na pewno są na allegro, chyba na stronie quella i wiesz wpisz odzież ciążowa w wyszukiwarce i wyskoczy Ci masę sklepów,także on line i tam chyba tez gdzies widzialam.
Ja zamówiłam sobie w happymum spodnie i czekam na ich nadejście ;)
 
W tym miesiącu zaszalałm. Kupiłam sobie spodnie, 2 bluzki, a przed chwila zamówiłam kasetę Jane Fondy.
Cleo ją chwaliła więc się skusiłam!
 
reklama
Mycha ja zaczynam od poniedziałku regularne codzienne ćwiczenie, zobaczymy jak mi pójdzie :)
 
Do góry