reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

ja mam karuzele najprostrzą z miękkimi biedronkami i pszczółkami ale narazie nie mam włączonej. Mała jak przewijam to czasem puknie rączką pszczółkę bo ją interesuje :-)
Jako karuzelę jeszcze nie włączałam.
 
reklama
asiuk, u kogo kupowałas?


a tak w ogóle masz prawo do zwrotu towaru, który byl kupowany na odleglosc, w ciągu 10 dni bez podawania przyczyn - stracisz na kosztach wysyłki, ale jesli nie były duze, to moze warto?

asiuk, w rozmowie ze sprzedawcą posłuż się konkretnym artykułem, z którego wynikają Twoje prawa (a masz prawo żądać wymiany), tu masz wzór pisma i odpowiedni paragraf: http://www.sklepy24.pl/zwrot_reklamacja_towaru_1_reklamacja
 
Ostatnia edycja:
asiuk: krupka ma racje... ja bym odeslala i domagala sie zwrotu...

My dzis dostalismy chuste:) mala jest zachwycona że z mamusia moze byc caly czas, ale troszke sie boje ze teraz juz w ogole nie bedzie chciala zostawac z tatusiem, czy z kim kolwiek innym...
 
Mi też dziś chusta przyszła, teraz tylko muszę wyczekać jak Maja będzie mieć dobry dzień żeby Ją do chusty włożyć. No i co najważniejsze-muszę nauczyć się wiązać:-D.
 
Mam pytanie do Dziewczyn, ktore juz kupily i uzywaja lezaczkow :-)
Jakie kupilyscie i czy mozecie polecic? :-) Bo wlasnie jestem na kupnie.

Ja czasem wlaczam karuzele, ale ja mam nakrecana (nie na baterie). Kupilam w Smyku :-) Ale Milenka narazie srednio zainteresowana jest :-)

Asiuk- masz prawo zadac zwrotu kosztow zakupu. Ja mialam podobna sytuacje z biustonoszami do karmienia kupionymi na Allegro. Byly za duze i mi babeczka nie chciala zwrocic kasy. Poslalam Jej te ustawy i powiedzialam, ze jak mi nie zwroci kasy, to zglosze to Allegro i dam jej negatywny komentarz. Zadzialalo i mi zwrocila kase :-) Nie poddawaj sie :-)
 
Ostatnia edycja:
mialam lezaczek przy pierwszym dziecku - jak był malutki, to nam sie zsuwał, a jak juz zaczął sie troche ruszac, to mial w nosie aby tam siedziec, takze teraz tylko mata, aby mlody mial swobode:tak:
 
reklama
Do góry