reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Melisa nasz Mały dostał podobny leżaczek- bujaczek, jak Ty zamówiłaś tylko w innej kolorystyce. Teraz Bartek sobie na nim leży i się tym pałąkiem trochę interesuje a potem jak podrośnie będzie można go przypiąć pasem i podwyższyć siedzisko. Czasem usypia w nim, jak się Go buja.
 
reklama
A łóżeczko turystyczne ma któraś? Któreś lepsze, gorsze? Na co zwracać uwagę? Chcemy pojechać na weekend do rodziców i Kasiałka musi mieć gdzie spać ;)
 
A ja nadal walcze z reklamacją karuzeli. Ale im dalej w las tym ja bardziej zawzięcie bronię swojej racji-w końcu honor koziorożca mam;-) No ale tak na serio to jest nie ciekawie-dziady nie chcą zwrócić mi kasy i sprawe złożyłam do sądu konsumenta- szkoda że tak musi być, zamiast kurna cieszyc sie maleństwem to człek się szarpie. Ale kupiliśmy matę i jest super-mały narazie mało sie interesuje ale miałąm dla Jakuba i była rewelacja, wiec teraz tez kupiłam.

my mamy tym razem huśtawkę Huśtawka hybrydowa słonik 7036 :: Zabawki Bright Starts jest fantastyczna. wiec leżaczka juz nie kupujemy
fajne mają łóżeczka turystyczne (któraś pytała Łóżeczko DELUXE 7026 :: Zabawki Bright Starts) jak dla mnie bardzo fajne to łóżeczko, szczególnie że ma dwa poziomy zakąłdania materacyka, ale ma jedna wadę- nie ma otwieranego boku- miałam taki kojec dla Jakuba i po jakimś czasie jak był starszy to bardzo mi brakowało tego że nie może sam wchodzic i wychodzić z kojca- ale nie ma ideałów, a f-cja kojca jednak jest żeby dziecko "uziemić".
 
Ostatnia edycja:
oceanica ja kupowalam turystyczne jak na tydzien do polski lecialam i w cos te 8 miesieczne dziecie wsadzic musialam u rodzicow. Ja kupilam jakies najtansze, byle bylo, w kolorze mandarynskim, co kojarzylo mi sie tylko z panami co tory kolejowe sprawdzaja. Bylo takie, ze dziecko moglo nawet samo sobie otworzyc i wyjsc, tylko ta funkcja akurat nie byla mi potrzebna, moze jak kiedys jeszcze bede to mala sobie sama bedzie wychodzic. W domu tez mam na drugim pietrze turystyczne co uzywane jest od swieta, ale juz bez takiej mozliwosci by dziecie samo wyszlo.

asiuk, to jest wlasnie irytujace zamiast cieszyc sie zakupem to czlowiek szarpac sie musi. Nie uwazasz, patrzac oczami dziecka, ze hustawka lepsza by byla w zywych a nie pastelowych kolorach?

ja jednak jestem, niestety na etapie wybierania kolejnego wozka. Niestety musze kupic jakas mocna spacerowke i uwage skupiam na mutsy.
 
Asiuk mam taką samą huśtawkę i też leżaczka już nie kupuję
łóżeczko turystyczne miałam takie dla chłopców: ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE TRAVEL B kolor 002 firmy BREVI | Sklep internetowy Bajkowachatka wózki dla dzieci , łóżeczka, foteliki samochodowe, kojce, leżaczki, akcesoria niemowlęce, meble dla dzieci, krzesełka do karmienia, komody kąpielowe, kos

służyło przy różnych wyjazdach i jak chłopcy podrośli do spania w domu, nie obijali się o boki.
Tteraz muszę kupić nowe, bo starszy kiedy miał 4 lata rozciął cały bok siatki plastikowymi nożyczkami do papieru i stwierdził "uwolniłem Kubusia"
 
reklama
asiuk, załóż mu spór na allegro, jesli jeszcze tego nie zrobiłas - sprzedawcy baaardzo tego nie lubią, po 2 takich nierozstrzygniętych placą duzo wiecej za wystawianie
 
Do góry