reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy :)

reklama
Chrząszczyk piękne bodziaki :biggrin2:

U nas wózek i łóżeczko będą używane - użytkowane przez starszego brata ;)
Dzięki. Ja tez mam już łóżeczko używane po starszym synku, ktory ma teraz 5 lat . Zmienię tylko materac.
Ładny :). Ja planuję kupić wózek używany. Mam zamiar nie szaleć z zakupami, ale może się to nie udać :). W związku z tym, że to 4 ciąża, po 3 poronieniach, to nie wpadał w szał zakupów, poczekam na usg, na ktorym poznam płeć.


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dostałam ubranka od sąsiadki ;D tylko ze większość różowych, gorzej jak będzie synek hahaha :D
received_1471649946219246.jpeg
 

Załączniki

  • received_1471649946219246.jpeg
    received_1471649946219246.jpeg
    78,4 KB · Wyświetleń: 809
A ja łóżeczko po synu zdążyłam sprzedać :/

Ja się wszystkiego pozbyłam, bo nie planowaliśmy kolejnego Maleństwa, a tu taki cudowny dar od losu [emoji16] wszystko kusze kupić...łóżeczko i wózek kupuje używany, jedynie nowy materacyk i fotelik (nosidełko) do samochodu nowe...ciuszki już mam obiecane, cześć pewnie kupię...ogólnie nie zamierzam szaleć, wystarczyło, ze przy pierwszej poszalałam [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się wszystkiego pozbyłam, bo nie planowaliśmy kolejnego Maleństwa, a tu taki cudowny dar od losu [emoji16] wszystko kusze kupić...łóżeczko i wózek kupuje używany, jedynie nowy materacyk i fotelik (nosidełko) do samochodu nowe...ciuszki już mam obiecane, cześć pewnie kupię...ogólnie nie zamierzam szaleć, wystarczyło, ze przy pierwszej poszalałam [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak samo. Mam tylko jedną reklamowe zabawek dla niemowlaków bo jakoś nie było komu dać i fotelik ten od 9kg. Tak to wszystko muszę kupić :)
 
Ja tak samo. Mam tylko jedną reklamowe zabawek dla niemowlaków bo jakoś nie było komu dać i fotelik ten od 9kg. Tak to wszystko muszę kupić :)

Ja muszę wejść na strych No z tego co pamietam to chyba został bujaczek No i może kilka zabawek, choć wątpię, bo ostatnio nawet książeczki oddawałam...ale chyba podgrzewacz do butelek i niańka elektryczna jeszcze się ostały [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie przyjaciółka chce oddać ciuchy po swojej córce ale nic nie biorę póki nie będę znać płci. W ogóle, to w tym mieszkaniu nie mam gdzie tego trzymać :/
 
reklama
Dziewczyny nie chce gasić entuzjazmu ale ja na razie nic nie kupuje bo jeszcze nie wiadomo czy z ciąża będzie ok bo do 12-13 tc przecież wszystko może się zdarzyć a po co ma być podwójnie przykro. No ale to oczywiście moje zdanie :-)
 
Do góry