reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy :)

Zle doczytałam, napisałaś śpiworek, a ja się czepiam, że kombinezon.[emoji38]wybacz[emoji6] ...zapomniałam dopisać, że jest ładny. Podoba mi się i proszę o namiary na niego.[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale to jest raczej jak na moje oko śpiworek do wozka, a nie kombinezon. Pod taki śpiworek założyłabym mimo wszystko jeszcze kombinezon jeśli byłby mróz. Pod zimowy kombinezon ubralabym lżej maluszka. Cienki kaftanik lub cienka bluzeczka bawełniana. A jeśli nie byłoby aż tak zimno to raczej cienszy kombinezon.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Zgadzam się, wszystko zależy od temp, i grubości spiworka, ale kombinezon w lutym na bank


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pytam Was bo dużo osób mi sugeruje ze nie potrzeba mi takiego śpiworka ze kombinezon wystarczy bo ja to pewnie na początku marca urodzę. Tak sobie myśle ze przecież mały nie skończy roku jak w zimę znów będzie trzeba go zapakować i myśle ze znów się przyda dla starszego maluszka tym bardziej ze ma długość 110 a opinie mówią ze nawet 2-3 latki jeżdżą w nich. Dobrze myśle czy kijowo ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@taśka dobrze myślisz, choć takie roczniaki już niektóre chodzą, rzadko w wózku wytrzymują, ale w listopadzie nawet taki śpiworek się przydaje


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Dotkass tak wiem ale patrząc na dzieci moich znajomych jak idziemy na spacer a po 20 min biegania krzyczą ze chcą na ręce i nieś takiego klocka to chyba wole wózek , asekuracyjnie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Dlatego tez napisałam ze się przyda- bierz i się nie zastanawiaj [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@chrzaszczyk a spoko :) czyli jeszcze trzeba dokupić kombinezon Ok dobrze wiedzieć bo nie byłam pewna czy dobrze myśle :) a jaki lepszy taki z nóżkami czy taki co tez się malucha tam wkłada ?
A proszę to pierwszy lepszy sklep :)
Link do: Elodie Details, Pretty Petrol, śpiworek do wózka


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Osobiscie miałam u swoich dzieci z nóżkami. Nie korzystałam z takiego wkladanego. Teraz mam upatrzony taki typu śpiworek bez nogawek. Odnosnie spiworka do wozka to uważam, że mimo tego, że rodzisz w marcu to taki spiworek się przyda tym bardziej, ze nie jest to zakup na jeden sezon. Korzystałam ze śpiworka chłodna pora nawet jak mały juz chodzil. Należę do tego typu matek, że niestety nie będę pchała pustego wozka jedna ręką, a w drugiej rece taskala dziecko, bo coś mu się odwiedziło i chce na rączki. Ten numer u mnie niestety nie przejdzie[emoji38] zresztą u mnie spacery są daleko dystansowe wiec nóżki całej trasy nie przejdą samodzielnie trzeba posiłkować się wózkiem[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koperta Dla Noworodków Przewijać dziecko Koc Bawełna Niemowląt Wózek Wrap Dziecko Koce Fotografia Rekwizyty Zestawy Pościeli
Link do: Baby Blanket Cotton Infant Envelope For Newborns Swaddle Stroller Wrap Baby Bedding Blankets Photography Props Outfits-in Blanket & Swaddling from Mother & Kids on Aliexpress.com | Alibaba Group
(from AliExpress Android)
1507571841-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Do góry