reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy :)

reklama
I ja jeszcze nie kupuje, nie przez zabobony tylko... Jakoś mi tak dziwnie wchodzić do tych dzieciowych sklepów, czuje się tam jeszcze nie na miejscu. Nie potrafię sobie wyobrazić, że kupuje coś dla SWOJEGO dziecka [emoji15] co oznacza, że fakt, że będę mamą jeszcze do mnie nie do końca dotarł :) no i prawdą jest, że wolę wstrzymać się jeszcze kilka tygodni, bo wiem że gdyby coś się stało bardzo bym cierpiała. Myślę, że jak już będę czuła ruchy to dużo się zmieni, również w psychice [emoji5]
 
I ja jeszcze nie kupuje, nie przez zabobony tylko... Jakoś mi tak dziwnie wchodzić do tych dzieciowych sklepów, czuje się tam jeszcze nie na miejscu. Nie potrafię sobie wyobrazić, że kupuje coś dla SWOJEGO dziecka [emoji15] co oznacza, że fakt, że będę mamą jeszcze do mnie nie do końca dotarł :) no i prawdą jest, że wolę wstrzymać się jeszcze kilka tygodni, bo wiem że gdyby coś się stało bardzo bym cierpiała. Myślę, że jak już będę czuła ruchy to dużo się zmieni, również w psychice [emoji5]
Na wszystko przyjdzie czas [emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teraz są mega wyprzedaże, więc aż żal nie kupić jak coś wpadnie w oko :). Ja mam kilka ubranek zarówno dla jednej jak i drugiej płci, ale bez ciśnienia, ze dla mojego dziecka, teraz dużo koleżanek w ciąży, wiec zawsze pod ręka jest na prezent :).
Jakoś łatwiej mi idzie kupowanie dla dziewczynek, tyle jest słodkich rzeczy, a wszystko zwiastuje chłopca :)
 
1501771949-aaaaaa.jpeg


Musiałam!!! :D
 
reklama
Do góry