reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy :)

Jeszcze nic nie kupiłam, kupię jak minie dla mnie najgorszy termin, czyli 20tc. Ale oglądam, oglądam. Wózki bliźniacze to jakieś potwory [emoji85] takich jeden obok drugiego jest bardzo mało, w dodatku niezbyt ładne, a te ładne kosztują po 7 tyś [emoji37] mam już w planach kupić misie szumisie, czekam na płeć ;) ciuszków trochę mam bo dostałam, ale na pewno będę kupować nowe, nie będę mogła się powstrzymać :)
O to znaczy będą bliźniaki?gratulujeee,ja jestem w 21 tc i spodziewam się dwóch księżniczek,dopiero zrobiliśmy pierwsze ciuszkowe zakupy i już coś jest a z reszta się wstrzymamy i pomału będziemy kupować ,a co do wózków to tez właśnie tak je widzę,niezgrabne a jak zgrabne to po 7 tys tez w przeliczeniu na złoty,bo ja mieszkam w Szwecji,a Ty który tydzień? Zdrówka :)
 
reklama
O to znaczy będą bliźniaki?gratulujeee,ja jestem w 21 tc i spodziewam się dwóch księżniczek,dopiero zrobiliśmy pierwsze ciuszkowe zakupy i już coś jest a z reszta się wstrzymamy i pomału będziemy kupować ,a co do wózków to tez właśnie tak je widzę,niezgrabne a jak zgrabne to po 7 tys tez w przeliczeniu na złoty,bo ja mieszkam w Szwecji,a Ty który tydzień? Zdrówka :)
Witaj, tak będą bliźnięta :) 13t5d, płeć jeszcze nieznana. Wizyta w czwartek, może coś będzie widać [emoji16]
 
Z zakupami dla malucha się wstrzymuję, ale wybrałam coś dla siebie :).
http://allegro.pl/showitem/description/6774690697.html
Będziesz zadowolona. Mam identyczna. Zamówiłam do niej jeszcze dodatkowo poszewke na zmianę. Niestety póki nie mam jeszcze wielkiego brzucha musiałam zabrać ją z łóżka, bo mąż narzekał, że otulilam się to poducha, i nawet nie może się do mnie w nocy przytulic, bo leżę w niej zabunkrowana. Myśle, że super sprawa dla pleców, wygodna i do wykorzystania później przy karmieniu.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będziesz zadowolona. Mam identyczna. Zamówiłam do niej jeszcze dodatkowo poszewke na zmianę. Niestety póki nie mam jeszcze wielkiego brzucha musiałam zabrać ją z łóżka, bo mąż narzekał, że otulilam się to poducha, i nawet nie może się do mnie w nocy przytulic, bo leżę w niej zabunkrowana. Myśle, że super sprawa dla pleców, wygodna i do wykorzystania później przy karmieniu.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo, super :). Ja też planuję kupić poszewkę na zmianę tylko nie mogę się zdecydować na wzór, za duży wybór :). A Ty jakie wzory wybrałaś?
 
Byłam wczoraj na wyprzedażach w Smyku ale nic nie kupiłam bo co wezmę w rękę to mąż mówi że chłopięce. Problem w tym że tylko takie mi się podobają :/
 
Byłam wczoraj na wyprzedażach w Smyku ale nic nie kupiłam bo co wezmę w rękę to mąż mówi że chłopięce. Problem w tym że tylko takie mi się podobają :/
Mavika będziesz miała dziewuszke? Jeśli tak to chyba pierwsza dziołcha na lutowkach jeśli się nie myle[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry