reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia :)

reklama
Ale twoj Marcelek musial miec frajde z tymi farbami, slicznego masz synka i pomyslowa z ciebie mamusia:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No i jest Marcelek... świetne zdjęcia! Szczęśliwy, uśmiechnięty maluch. Piękny artystyczny nieład na dwóch ostatnich fotach!
 
Super twoje pieski hehe pewnie duzo sprzatania masz tyle szczeniaczkow!!!:-) Ja tez niebawem dodam jakies zdjecie tylko musze dostac sie do swojego laptopa bo tam je mam.:-)
 
Super zdiecia:-)
A to ja z córką w wigilię oraz zabawy jej z psiakiem:tak:
IMG_8980..jpg
IMG_0322..jpg
 
no zaczyna sie cos dziac jak milo :-)

elza sliczna rodzinka :tak: Coreczka sliczna, ty tez laseczka :tak:
Pieska masz tez swietnego! Tez takiego mialam 1 dzien i musialam oddac znajomym ale to inna bajka. Teraz mam takiego.... jak na fotce

izula ale masz rodzinke heheheh male szczeniaczki sa piekne!!! jak sobie radzisz z taka gromadka? ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ciesze się, że Wam się podobają. Szczeniakami zajmuje się jeszcze sunia, ale niestety niedługo większość obowiązków przejdzie na nas. Nie wiem jak to będzie... nie pośpię sobie przez miesiąc. Najgorsze jest to, że na razie chętnych na szczeniaki brak. Nie miała baba kłopotu... :-)
 
reklama
Do góry