reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie po porodzie

Ja czytałam, że w ciąży nie wypadają włosy, są mocne, bo działają hormony itd. I dlatego później tzn teraz nam tak lecą, bo muszą nadrobić he he bo nam wszystko puszcza. Normalnie dziennie wypada człowiekowi ileś tam włosów, a skoro nam tyle się trzymały to rozumiecie. Zamieszałam trochę, bez składu i ładu ale coś ta pogoda mi nie sprzyja. U mnie by się zgadzało, bo w momencie jak mi zaczęły włosy wypadać, popsuła mi się cera i po 2 tyg zawitał okres:confused2:

A teraz coś a'la czarny humor ale z życia wzięte ku przestrodze dla tych co chcą witaminki na wzmocnienie włosów. Moja kumpela je stosowała i fakt włosy się wzmocniły, paznokcie też ale i się sypnął wąsik he he Kosmetyczka mi to samo mówiła...więc ja wolę się faszerować owocami i warzywami i przeczekać....
 
reklama
Ja wlasnie zamowilam SKRZYPOVITE :tak:Czy ktoras z Was bralam moze te tabletki ?Pomoglo cos?

Wlosy mi wypadaja ale nie jest tragicznie na szczescie, tylko blasku jakos nie maja:-(
 
A ja na wlosy biore skrzypowite ale go* daje...:-p moze faktycznie minie po 6 mc.. zostaly jeszcze dwa...
W ciazy troche mi wypadaly,ale jak karmilam piersia to nie..:sorry:

wlasnie dopiero teraz zaczelam Was czytac i znalazlam odpowiedz na swoje pytanie:-pJednym slowem nieudany zakup tak Princi?
 
miała któraś nadzciśnienie w ciąży...? a jak jest teraz z waszym cisnieniem??? u mnie się unormowało, ale lekarze w szpitaku mówili, ze po ciąży zazwyczaj zostaje nadcisnienie... za to mój gin powiedział że gto goofno prawda
 
Eli ja mialam nadcisnienie w ciazy...i teraz jest ok chociaz zawsze mialam lekko podwyzszone naturalnie...ale teraz nie narzekam czuje sie swietnie i oby tak dalej :)))
Ale mialam wrazenie ze po zatruciu ciazowym dluzej sie dochodzi so siebie...
 
wlasnie dopiero teraz zaczelam Was czytac i znalazlam odpowiedz na swoje pytanie:-pJednym slowem nieudany zakup tak Princi?
Udany udany, zawsze sobie chwalilam skrzypowite,ale tym razem cos nie dziala... mam nadzieje,ze faktycznie musza wypasc te wlosy w ciagu pol roku..:rofl2:
 
Byłam u chirurga.No i z nowu mnie załamał:-(Wycisną mi tego wrzoda(byłam pewna że to wrzód)a tu on do mnie z tekstem że to jakiś kaszak:eek:miałam lekką zastanówke o co wogle chodzi:eek:poprał próbke do wymazu i powiedział że jeśli do poniedziałku to nie zejdzie to z nowu będą mnie nacinać:sad:Kazał robić kompresy z altacetu lub spirytusu i nosić dresy-których nie nawidze:wściekła/y:
Kobiety co ja mam robić.Już mam dość:sad:Z nowu sączki mnie będą czekać.Ehhh.No i z nowu na antybiotyku.PORAŻKA.Kazał mi wykupić też liść oliwny-opakowanie ok 50zł.A kuracja trwa6miesięcy:-(
 
reklama
Do góry