reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie po porodzie

Ja znowu podobno byłam nacieta na nerwi i wszystkio niby pięknie wygojone a boli podczas...tylko czas moze mi podobno pomóc
 
reklama
Oj główka do góry Sarenko.Ja od stycznia walcze z gronkowcem i ropniami na wargach sromowych udach i w okolicy odbytu:-( nic przyjemnego boli jak cholera ale żyć jakoś trzeba.Najgorsze że nie stać mnie na wykup tabletek.Miesięcznie musze na nie wydawać prawie 400zl:-(
 
Oj Mili to tak Ciebie załatwili w szpialu???wygrasz z tym cholerstwem tylko faktycznie strasznie dfrogo wychodzi leczenie
 
Mam pytanie. Ograniczyłam karmienie piersią do karmienia nocnego (wróciłam do pracy i mleczko zanika) już prawie miesiąc temu. Po jakim czasie spodziewać się okresu? Trochę się martwię....

dopóki choć troszke karmisz okresu może nie być wogóle, ja karmiłam przez 4,5 miesiąca piersią tylko częciowo, więcej było mleka sztucznego a mimo to nie miałam okresu, dostałam dopiero miesiąc po całkowitym odstawieniui też sie martwiłam czy wszystko ok
 
Ja choć karmię piersią szybko dostałam okres a teraz o zgrozo okres mi się spóznia ale mam nadzieję, że to przez te karm ienie mam nieregularnie.
 
A ja już nie karmię jakieś 2 miesiące prawie i mam takie ptanie, kiedy mleczko całkiem zaniknie?? bo niby cysie puste i miękkie, ale jak nacisnę to mleczko tryska że hoho, dziwne myślałam że po takim czasie nie będzie już po nim śladu

 
A ja już nie karmię jakieś 2 miesiące prawie i mam takie ptanie, kiedy mleczko całkiem zaniknie?? bo niby cysie puste i miękkie, ale jak nacisnę to mleczko tryska że hoho, dziwne myślałam że po takim czasie nie będzie już po nim śladu


Ja pierwsze dziecko karmiłam 1 rok i 8 m-cy, a pokarm po przyciśnięciu miałam do kolejnego zajścia w ciążę:szok: w sumie jakieś 2 lata i 5 m-cy
 
reklama
Oj Mili to tak Ciebie załatwili w szpialu???wygrasz z tym cholerstwem tylko faktycznie strasznie dfrogo wychodzi leczenie
właśnie o to chodzi że nie w szpitalu nie wiem gdzie.Pierwszego ropnia usówali mi pod koniec stycznia i to juz pod pełnym znieczuleniem.Żeby w trakcie porodu mnie tak załatwili to juz po miesiącu miałabym pierwszego ropnia.Gin powiedział że to zapalenie włośniczkowe,a chirurg że to ropień i każdy mówi co innego a ja pół roku musze na lekach lecieć:-(
 
Do góry