reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2009' rozpoczęty przez ell, 13 Październik 2008.

1. ell

ell Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pozwoliłam sobie otworzyć nowy wątek..może tutaj będziemy narzekać na nasze ciążowe dolegliwości albo ich brak:sorry2:

2. KluseczkaS

KluseczkaS Czerwcowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To mi sie bardzo podoba ulga dla naszych partnerow:) TO moze ja zaczne. Od kilku dni bola mnie plecy i jestem ciagle zmeczona:) W prcy prawie usypiam i nie barddzo moge sie skupic jak sobie z tym radzicie?

3. reklama
  4. arabellka

arabellka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    to moja druga ciąża i jak narazie objawy całkiem inne - męcza mnie straszne nudnosci szczególnie rano i po poludniu najgorzej na pusty żąłądek ble...no i moglabym spac i spac i lezec....a nie mam tak dobrze. piersi nadal mnie bola sa nabrzmiale drazliwe no i wywala mi "opnkę" która dorobiłam sie po pierwszej ciązy:((( czasami to smieje sie ze wygladam juz na 5 miesiac a nie poczatek ciązy:))))

5. KluseczkaS

KluseczkaS Czerwcowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej arabellka. Ja jak na razie nie mam jeszcze porannych mdlosci ale podroz do pracy autobuse to czysta tortura. Piersi tez mam wielkosci malych arbuzow ku uciesze mego meza ;)

6. ell

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u mnie na razie brak jakichkolwiek dolegliwości..w przeciwieństwie do tego co przechodziłam w pierwszej ciazy...jedynie co, to brzuszek mi wywaliło i jest już calkiem pokaźny jak na 6 tydzień:) i piersi też wkońcu ruszyły do przodu:) a tak to zero mdłości, ale za to częste zachcianki..dzisiaj winogrona..hm zobaczyłam na reklamie na opakowaniu soku..hm mniam

nastepne usg mam 24 października mam nadzieje, że wszystko będzie w porządku, ale nie ukrywam, że strasznie przeżywam ten brak mdłości:no:

7. agata077

agata077 Czerwcowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    to moja 4 ciąza hehehe weteranka ale kazda z nicj jest inna teraz moge spać -niestety marzenie zaczeły sie nudności a mialam nadzieje ze mnie ominał potworny ból piersi sa nabrzmiałe i gorące do tego masakryczny ból pleców oby do czerwca :)

8. Anula123

Anula123

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mnie dzisiaj pierwszy dzień potwornie mdli, calutki dzień-a mialam nadzieje że powtorzy się scenariusz z pierwszej ciąży-wtedy nawet przez moment nie było mi niedobrze...Poza tym ból piersi-ale to mialam całą poprzednią ciążę, więc do tego jestem przyzwyczajona.Macie jakieś sprawdzone sposoby na mdlości?

9. Soniusia

Soniusia Czerwiec 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tak, jak pisałam w głównym czerwcowym wątku - boli mnie brzuch, mam powiększone i bolące piersi, częściej biegam do wc, no i jestem wiecznie głodna :-D Lecę coś przekąsić :tak:

10. reklama
  11. ell

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Anula123 ja na mdłosci jak miałam w pierwszej ciązy wypijałam szklankę mleka jeszcze przed wstaniem i podniesieniem głowy- było w miarę normalnie, dawało się przeżyć...no a teraz póki co mi nic nie dokucza, ale mam nadzieje, że może jakiś jeden dzionek mi je przyniesie i powie, że jest dobrze:tak:

12. miczel

miczel Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U mnie dzisiaj kolejne objawy fasolki w środku:-)- mdłości, zawroty głowy, ból brzuch i bolące piersi (to już od jakiegoś tygodnia). Póki co mogę siedzieć w domu (jeszcze kilka dni), ale nie wiem jak to będzie potem - autobus, metro .... dla mnie ta codzienność zawsze była nieprzyjemna, mam chorobę lokomocyjną, a teraz ...masakra:-( ale czego się nie robi dla fasolki:tak::-)

Poleć forum