reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2009' rozpoczęty przez ell, 13 Październik 2008.

1. ell

ell Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Pozwoliłam sobie otworzyć nowy wątek..może tutaj będziemy narzekać na nasze ciążowe dolegliwości albo ich brak:sorry2:

2. KluseczkaS

KluseczkaS Czerwcowa mama 2009

To mi sie bardzo podoba ulga dla naszych partnerow:) TO moze ja zaczne. Od kilku dni bola mnie plecy i jestem ciagle zmeczona:) W prcy prawie usypiam i nie barddzo moge sie skupic jak sobie z tym radzicie?

3. reklama
  4. arabellka

arabellka Początkująca w BB

to moja druga ciąża i jak narazie objawy całkiem inne - męcza mnie straszne nudnosci szczególnie rano i po poludniu najgorzej na pusty żąłądek ble...no i moglabym spac i spac i lezec....a nie mam tak dobrze. piersi nadal mnie bola sa nabrzmiale drazliwe no i wywala mi "opnkę" która dorobiłam sie po pierwszej ciązy:((( czasami to smieje sie ze wygladam juz na 5 miesiac a nie poczatek ciązy:))))

5. KluseczkaS

KluseczkaS Czerwcowa mama 2009

Hej arabellka. Ja jak na razie nie mam jeszcze porannych mdlosci ale podroz do pracy autobuse to czysta tortura. Piersi tez mam wielkosci malych arbuzow ku uciesze mego meza ;)

6. ell

u mnie na razie brak jakichkolwiek dolegliwości..w przeciwieństwie do tego co przechodziłam w pierwszej ciazy...jedynie co, to brzuszek mi wywaliło i jest już calkiem pokaźny jak na 6 tydzień:) i piersi też wkońcu ruszyły do przodu:) a tak to zero mdłości, ale za to częste zachcianki..dzisiaj winogrona..hm zobaczyłam na reklamie na opakowaniu soku..hm mniam

nastepne usg mam 24 października mam nadzieje, że wszystko będzie w porządku, ale nie ukrywam, że strasznie przeżywam ten brak mdłości:no:

7. agata077

agata077 Czerwcowa mama 2009

to moja 4 ciąza hehehe weteranka ale kazda z nicj jest inna teraz moge spać -niestety marzenie zaczeły sie nudności a mialam nadzieje ze mnie ominał potworny ból piersi sa nabrzmiałe i gorące do tego masakryczny ból pleców oby do czerwca :)

8. Anula123

Anula123 Zaciekawiona BB

Mnie dzisiaj pierwszy dzień potwornie mdli, calutki dzień-a mialam nadzieje że powtorzy się scenariusz z pierwszej ciąży-wtedy nawet przez moment nie było mi niedobrze...Poza tym ból piersi-ale to mialam całą poprzednią ciążę, więc do tego jestem przyzwyczajona.Macie jakieś sprawdzone sposoby na mdlości?

9. Soniusia

Soniusia Czerwiec 2009

Tak, jak pisałam w głównym czerwcowym wątku - boli mnie brzuch, mam powiększone i bolące piersi, częściej biegam do wc, no i jestem wiecznie głodna :-D Lecę coś przekąsić :tak:

10. reklama
  11. ell

Anula123 ja na mdłosci jak miałam w pierwszej ciązy wypijałam szklankę mleka jeszcze przed wstaniem i podniesieniem głowy- było w miarę normalnie, dawało się przeżyć...no a teraz póki co mi nic nie dokucza, ale mam nadzieje, że może jakiś jeden dzionek mi je przyniesie i powie, że jest dobrze:tak:

12. miczel

miczel Aktywna w BB

U mnie dzisiaj kolejne objawy fasolki w środku:-)- mdłości, zawroty głowy, ból brzuch i bolące piersi (to już od jakiegoś tygodnia). Póki co mogę siedzieć w domu (jeszcze kilka dni), ale nie wiem jak to będzie potem - autobus, metro .... dla mnie ta codzienność zawsze była nieprzyjemna, mam chorobę lokomocyjną, a teraz ...masakra:-( ale czego się nie robi dla fasolki:tak::-)

Poleć forum