reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Ja natomiast slyszalam ze na mdlosci dobra jest woda z cytryna. Ja na razie jeszcze nie mam tak zle ale cytrynka zawsze gotowa na wszelki wypadek w domu i w pracy.
 
reklama
Ja sobie też pomarudzę:) Mdłości, niestrawność, wzdęcia i cała masa problemów żołądkowych - cały dzień. Do tego jadłowstręt prawie na wszystko - szczególnie ciężko jest z napojami, nawet czysta woda mnie odrzuca. W dzień za zimno, w nocy za gorąco, a wieczorem to już mi się nie chce ruszać z kanapy - zmęczenie. Piersi bolą i rosną... to chyba tyle na dziś. No i mąż twierdzi że przesadzam (pewnie ma rację;), ale sniadanka robi, więc jest ok.
 
a ja dzisiaj jestem mega upierdliwa, wszystko mnie doprowadza do szału, bałagan w domu..gary w zlewozmywaku..ehh nawet nierówna poduszka;-)
 
brzmi znajomo to co piszesz ell.
Ja humorek mam niewesoły jak bomba zegarowa już od kilku dni, a od wczoraj to juz nawet tyka. Niewiele trzeba i wybuchnę. Wiadomo- bez większego powodu. Szczerze współczuje naszym facetom takiego w nas towarzystwa, kiedy całym naszym samopoczuciem jak szalone bujają hormony :szok:
Poza tym czuje sie stale jak przed okresem- pobolewanie w dole brzuszka a brzucho wydęte. Cycki lekko nadwrażliwe ale bez przesady. Mdłosci nie mam, ale nie miałam też przy poprzedniej ciąży, także wszystko po staremu.
 
No tak moj maz sie ze mnie smieje ze straszna maruda sie ze mnie zrobila. W pracy kolega dostal opierdziel- chociaz w tym wypadku slusznie i od dawna mu sie nalezalo za to ze musze wykonywac jego robote w czasie gdy on sobie pomyka po necie. Po za tym jestem troche placzliwa i to zmeczenie nie jestem w stanie nic zrobic po powrocie z pracy marzy mi sie kolderka i podusia.

Dzisiaj troche boli mnie glowa i czuje sie ble ale do konca dnia juz nie daleko.
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkich,
termin mam na 6.06.09 i jak do tej pory czułam się rewelacyjnie, pomijając ból piersi co w parze z ich powiekszającym się rozmiarem jest do zniesienia ;)
ale od ubiegłej nocy jest coraz gorzej, zaczeły się mdłości, nie mam na nic ochoty, ból głowy i senność. No i niestety męczę się z tym wszystkim w pracy, a mąż mnie jakoś niechętnie wspiera, zapewne sądzi, że przesadzam, bop przecież ciąża zaczyna się dopiero jak widać brzuch....
Może któraś z was podniesie mnie trochę na duchu?
 
Marylin nie mart sie my wszystkie przez to przechodzimy. Ja na razie jeszcze nie mam mdlosci chociaz jazda autobusem jest malo przyjemna- w pracy prawie usypiam an siedzaca w domu spie ile moge i tez mnie glowa czesto boli. Pomysl o fasolce ktora w sobie nosisz to zdecydowanie poprawia humor. Przebrniemy wszystkie razam- podobno mdlosci trwja kilka tyg.
 
Dzięki Kluseczka,
jak słyszę o fasolce to od razu mi się uśmiech ciśnie na usta :-)
Autobusami nie jezdze i w tym miejscu muszę pochwalić mojego męża, bo kilka lat go męczę żeby jeździł ostrożniej, a dopiero jak go postraszyłam, że zobaczy śniadanie na przedniej szybie to poskutkowało :-D
 
marlin83 dasz rade na pewno:) ja w pierwszej ciąży miałam mdłosci non stop..a teraz jak dla mnie niestety na razie nic a nic...a wolałabym je mieć i wiedzieć, że wszystko gra:tak:
jedynie co to od wczoraj wieczora mam taki metaliczny smak w ustach i to mnie bardzo cieszy:-) cala noc miałam, zajadałam co się obudziałam, plasterek sera zółtego;) a pobudki częste, co dwie godziny na siusiu:szok:

ale skoro u Ciebie dopiero pojawiły się mdłości, to może u mnie tez zagoszczą:sorry2:
 
reklama
Witajcie Dziewczynki:-)
ja dzisiaj jestem zmęczona jakbym na wykopkach ziemniaków przez całą noc była:tak::tak::tak: śpię na stojąco, ale to chyba dobry znak, bo oznacza, że groszek cały czas siedzi w środku:tak::tak::tak: w nocy spać nie mogłam przez bolące piersi, ale z tym też dam radę;-) dzisiaj zakupiłam sobie biszkopty i jutro zanim wstanę z łóżka zamierzam przegryźć jednego, żeby mdłości uniknąć - dzisiaj niestety mi dokuczały
zdrówka życzę wszystkim Czerwcóweczkom :-):-):-)
 
Do góry