reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Nie, nie jest to mocz :(
Tez jutro ide do kolejnego lekarza i zobaczymy co tym razem specjalista powie - oby cos wreszcie wymyslili / zaradzili.
Ariada jezeli bedziesz cos wiedziala to bardzo Cie prosze daj mi tez znac :)
 
reklama
Wczoraj bylismy na ostatnim jak narazie szczepieniu.
5w1 + pneumokoki + meningokoki. Maly byl kluty w 3 miejsca ale mi go szkoda bylo, plakal strasznie.
Wazy 8,250gr, wzrost 66cm

No i wczoraj sie dowiedzialam, ze jdna faldke na nozce ma rozna od drugiej :eek: roznia sie normalnie minimalnie poprostu jedna faldka jest jakby glebsza a druga plydsza. I zabardzo nie wiem co to oznacza powiedziano mi ze to nie moze byc nic zlego i pewnie nie jest ale dla swietego spokoju zrobia USG musze czekac na list ze szpitala. Czy ktoras z Was tak miala ??
 
Martusia moja Ninka miała niesymetryczne fałdki i podejrzewali u niej tą dysplazję biodra, którą potwierdził lekarz przy robieniu USG w poradni państwowej. Przy każdej wizycie kontrolnej u pediatry też nam mówili, że nie podobają im się fałdki....a jednak okazało się, że nie ma dysplazji, kąty ma bardzo dobre i biodra w o wiele lepszym stanie niż po porodzie...a pediatra nam (ten co USG robił i wykluczyl dysplazję) powiedział, że taka jej uroda...więc się nie martw.... pozdrawiam Cię i nic się nie martw
 
Martusia to zupełnie o niczym nie świadczy. U nas fałdki były i są nierówne.
Na usg wyszło że wszystko jest ok. Lekarz dla pewności wysłał nas jeszcze do neurologa, aby sprawdzić czy to nie jest przypadkiem spowodowane zbytnim napięciem mięśni. Tu też nie miano żadnych zastrzeżeń. Więc niektórych dzieci poprostu taka uroda
 
Moja Mała ma na lewej nóżce o jedną fałdkę więcej niż na prawej, ale na usg wyszło że wszystko OK, więc się nie martwię (jak narazie)
 
My tez juz po szczepieniu,mala zniosla go dzielnie tylko teraz mi troche poplakuje,ale z Viki pamietam ze bylo gorzej...
Za to ja zasmarkana na maxa i wszystko mnie boli,nawet psiaka nie mam sily wyprowadzic tylko czekam na mojego P
.:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
My tez w czwartek bylismy na szczepieniu. Mały strasznie płakał nawet jak go pani doktor badała słuchawkami, chyba juz czuł ze czeka go nieprzyjemne kucie. Wazy juz 8630g i mierzy 68cm, klusek mały :-).
Dziewczyny mój Piotruś boi się wszystkich oprócz mnie i męża. Musze go przyzwyczajać i więcej jeżdzic do obcych miejsc bo inaczej to chyba nie wrócę do pracy bo tylko przy mnie sie uspokaja. Dzisiaj np. była u mnie koleżanka i jak się do niego tylko nachylila i zaczęła coś mówić to mały zaczął bardzo płakać. :-(
 
Dziewczyny mam pytanie bo troche się zaczynam martwic,ile czasu po porodzie dostalyscie @ :) ja do tej pory nie mam juz od wrzesnia 2008,i nie wiem czy to normalne,no ale ciagle karmie piersia moze to dlatego,?

A do Polski jade dopiero w marcu wiec troche jeszcze czsu zanim pojde do lekarza...
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie bo troche się zaczynam martwic,ile czasu po porodzie dostalyscie @ :) ja do tej pory nie mam juz od wrzesnia 2008,i nie wiem czy to normalne,no ale ciagle karmie piersia moze to dlatego,?

A do Polski jade dopiero w marcu wiec troche jeszcze czsu zanim pojde do lekarza...

U mnie było to tak... 5 czerwca urodzilam a 19lipca przyszla pierwsza @. Ja troche karmilam piersia i mimo tego @ zawsze przychodzila. Na poczatku bardzo nie regularnie ale była i jest do tej pory :-)
 
Do góry