reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Ja pierwszą dostałam w listopadzie, kolejną 16 grudnia i wypatruję następnej, bo zaczynam "być" niedobra :-D więc pewnie kwestia czasu :tak:
 
reklama
A ja w sumie tez jeszcze nie dostałam @, bo karmię piersią. Po połogu zaczęłam brać tabletki anty i wtedy miałam plamienia przez 4 dni, ale przestałam brac tabsy po 2 miesiącach i od tamtej pory nie miałam @. Myślę, że to normalna sytuacja gdy się karmi piersią.
 
Ja też jeszcze nie dostałm, cały czas karmię piersią.
Córkę karmiłam do roku i wtedy dostałam dopiero jak przestałam karmić mimo że później karmiłam ją tylko w nocy.
Ale to podobno indywidualna sprawa i nie musi być teraz tak samo jak wtedy. Póki co jest:-)
 
Dziewczyny jak wiecie mieszkam w Anglii no i dzisiaj dostałam pismo ze 20 stycznia mam przyjsc z malym na szczepienie przeciw swinskiej grypie.i troche sie boje,co byscie zrobily na moim miejscu?poszly czy nie?
 
GABI
wiem,że napewno szargają Tobą emocje- isc- nie iść- na to szczepienie:baffled:
Ja osobiście chyba bym nie poszła z małą, bo nasłuchałam się tylu złych rzeczy na temat tej szczepionki!!!!:szok:
Ale pamiętaj to tylko maje zdanie. Ty musisz podjąć decyzje.
 
reklama
Dziewczyny jak wiecie mieszkam w Anglii no i dzisiaj dostałam pismo ze 20 stycznia mam przyjsc z malym na szczepienie przeciw swinskiej grypie.i troche sie boje,co byscie zrobily na moim miejscu?poszly czy nie?

Ja absolutnie powiedzialam nie u GP a on stwierdzil ze bardzo dobrze.

Tu masz wiecej info.
MojaWyspa.co.uk: Forum - Pandemia Swinskiej Grypy - Obowiazkowe Szczepienia

http://www.mojawyspa.co.uk/forum/35/22703/Kto-sie-juz-zaszczepil

YouTube- Polish Professor about Swine Flu Vaccines part 1
 
Ostatnia edycja:
Do góry