reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

reklama
WITAM
Dziewczyny Gabryś bardzo mocno ugryzł mniw w sutka :baffled: pierwsze dwa dni bardzo bolało,teraz zauważyłam jakies dziwne 3 krostki z boku sutka w miejscu ugryzienie,i boli nawet podczas dotykania a o karmieniu to nie wspomne...miała któraś z was cos takiego?
 
Gabriela mój mały tez mnie gryzie w sutki, ale na szczęście nie tak mocno, aby zrobić mi krzywdę. Przykro mi, ale niewiele mogę Ci pomóc. Na trudno gojące rany ja stosuję Octenisept mi bardzo pomógł na brodawki jak miałam popękane.
 
ja smaruje jak narazie maścią witaminową na noc-bo wtedy go nie karmie :)poczekam do poniedzialku ,jak tak dalej bedzie to pójdę do lekarza,wyczytałam gdzies na innym forum,ze w tych krostkach może zrobic sie ropa,i wtedy to antybiotyk ;/ ale co najlepsze na innym jeszcze jakas dziwna pani lekarz napisala zeby zedrzec te krostki:szok: nienormalna jakas ::szok:
 
Hej laski! Mnie dzisiaj w nocy złapała goraczka i miałm dreszcze. temperatura 39,2 w uchu, no i w cycku zrobił się bolący guz. Wzięłam sobie dzisiaj wolne, żeby synus mógł mi wyssać wszystko i mi ulżyć. Jest juz lepiej, gorączka spadła ale cycek jeszcze troche boli. Wyczytałam, że to zapalenie piersi i mam nadzieję, że bedzie juz tylko lepiej.
 
reklama
Witam serdecznie. Mam takie pytanie czy mogę przyjmować dopochwowo lek Gynalgin nie wiedząc jeszcze, że jestem w ciąży? Czy nie będzie miało to później złego wpływu na ciążę? Jeśli by się okazało, ze jestem w ciąży? Lekarz przepisał mi Gynalgin1x1 i Nystatyne 1x1 po otrzymaniu wyników cytologii w której wyszła III grupa, a jesteśmy z mężem w trakcie starań o dzidziusia, testu jeszcze nie mogę wykonać bo za wcześnie do miesiączki mam jeszcze jakieś 10 dni i tak nie wiem co robić. Proszę o radę. Dziękuję i pozdrawiam
Cześć, zadajesz to pytanie na różnych forach już wielokrotnie... Leki, o których piszesz są na grzybicę - chyba lepiej ją wyleczyć zanim będziesz starać się o dziecko?!
 
Do góry