reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

ell

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
23 Listopad 2005
Postów
3 515
Pozwoliłam sobie otworzyć nowy wątek..może tutaj będziemy narzekać na nasze ciążowe dolegliwości albo ich brak:sorry2:
 
reklama
To mi sie bardzo podoba ulga dla naszych partnerow:) TO moze ja zaczne. Od kilku dni bola mnie plecy i jestem ciagle zmeczona:) W prcy prawie usypiam i nie barddzo moge sie skupic jak sobie z tym radzicie?
 
to moja druga ciąża i jak narazie objawy całkiem inne - męcza mnie straszne nudnosci szczególnie rano i po poludniu najgorzej na pusty żąłądek ble...no i moglabym spac i spac i lezec....a nie mam tak dobrze. piersi nadal mnie bola sa nabrzmiale drazliwe no i wywala mi "opnkę" która dorobiłam sie po pierwszej ciązy:((( czasami to smieje sie ze wygladam juz na 5 miesiac a nie poczatek ciązy:))))
 
Hej arabellka. Ja jak na razie nie mam jeszcze porannych mdlosci ale podroz do pracy autobuse to czysta tortura. Piersi tez mam wielkosci malych arbuzow ku uciesze mego meza ;)
 
u mnie na razie brak jakichkolwiek dolegliwości..w przeciwieństwie do tego co przechodziłam w pierwszej ciazy...jedynie co, to brzuszek mi wywaliło i jest już calkiem pokaźny jak na 6 tydzień:) i piersi też wkońcu ruszyły do przodu:) a tak to zero mdłości, ale za to częste zachcianki..dzisiaj winogrona..hm zobaczyłam na reklamie na opakowaniu soku..hm mniam

nastepne usg mam 24 października mam nadzieje, że wszystko będzie w porządku, ale nie ukrywam, że strasznie przeżywam ten brak mdłości:no:
 
to moja 4 ciąza hehehe weteranka ale kazda z nicj jest inna teraz moge spać -niestety marzenie zaczeły sie nudności a mialam nadzieje ze mnie ominał potworny ból piersi sa nabrzmiałe i gorące do tego masakryczny ból pleców oby do czerwca :)
 
Mnie dzisiaj pierwszy dzień potwornie mdli, calutki dzień-a mialam nadzieje że powtorzy się scenariusz z pierwszej ciąży-wtedy nawet przez moment nie było mi niedobrze...Poza tym ból piersi-ale to mialam całą poprzednią ciążę, więc do tego jestem przyzwyczajona.Macie jakieś sprawdzone sposoby na mdlości?
 
Tak, jak pisałam w głównym czerwcowym wątku - boli mnie brzuch, mam powiększone i bolące piersi, częściej biegam do wc, no i jestem wiecznie głodna :-D Lecę coś przekąsić :tak:
 
Anula123 ja na mdłosci jak miałam w pierwszej ciązy wypijałam szklankę mleka jeszcze przed wstaniem i podniesieniem głowy- było w miarę normalnie, dawało się przeżyć...no a teraz póki co mi nic nie dokucza, ale mam nadzieje, że może jakiś jeden dzionek mi je przyniesie i powie, że jest dobrze:tak:
 
reklama
U mnie dzisiaj kolejne objawy fasolki w środku:-)- mdłości, zawroty głowy, ból brzuch i bolące piersi (to już od jakiegoś tygodnia). Póki co mogę siedzieć w domu (jeszcze kilka dni), ale nie wiem jak to będzie potem - autobus, metro .... dla mnie ta codzienność zawsze była nieprzyjemna, mam chorobę lokomocyjną, a teraz ...masakra:-( ale czego się nie robi dla fasolki:tak::-)
 
Do góry