reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie

yoshe napisałaś że rutinoskorbin tylko kobietom którym nie zagrażają skurcze?
Skąd o tym wiesz? Bo mi został przepisany rutinoscorbin (ale sądzę że to na krwawienia), a jestem w grupie z raczej podwyższonym zagrożeniem skurczami.
 
reklama
w czasie wizyty u lekarza rodzinnego pytała mnie pani doktor o to czy ciąża nie jest zagrożona i jeśli wszystko ok to można rutinoscorbin. niestety żadnej innej specjalistycznej wiedzy na ten temat nie mam.
i tak każdy zażywany lek lepiej zawsze potwierdzić u lekarza prowadzącego, żeby niepotrzebnie się nie stresować.
 
na gardło gorące mlekoz miodem i masłem,łyżka miodu i łyżka masła - pić gorące działa przeciwgorączkowo i bakteriobójczo
syrop malinowy Rubital
aliofil czosnek w tabletkach
na katar euphorbium compitum S (homeopatyczny),inhalacje wody z solą
i jeszcze domowe: przecier z surowych żurawin,herbatka z imbirem, esencjonalny rosół z kurczaka i ciepła pościel:-)
bez konsultacji z lekarzem można brać tylko paracetamol
a Rutinoscorbin ma w ulotce napisane, że brak opisanego działania na ciąże coś takiego
 
hej laski,ja mam taki problem,ktory nie pozwala mi czasem spac.W sumie jest to wstydliwe dla mnie dlatego z nikim o tym nie rozmawialam...mam wklesle sutki,ktore w ciazy chyba jeszcze glebiej sie schowaly...ma ktos ten sam problem???co mam zrobic,zeby karmic dziecko piersia??

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8ikgn11ug591o.png

Moim zdaniem na razie nie powinnaś się tym martwić, po co Ci kolejny stres :-) Po porodzie może się to zmienić, a jeśli nie to w szpitalu z pewności powiedzą i pokażą Ci co i jak :-) Więc nie szukaj sobie powodów do zmartwień :-)
 
a może coś polecacie na dolegliwości trawienne? :cool2:

zgaga -podobno najlepsze migdały
zaparcia -suszone śłiwki? czopki glicerynowe? syropek Lactulosum?
a co na biegunkę, wzdęcia, grypę żołądkową??
 
reklama
Do góry