reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie

reklama
Julita, ja kiedyś panikowałam na temat wypadania włosów i troche czytałam. Loxon i jeszcze jakis inny polecany specyfik to tak naprawde leki. Czesto dziewczyny pisaly ze pomaga a po pewnym czasie przestaje i trzeba zaczac uzywac silniejszego - bo jest chyba 2% i 5% o ile dobrze pamiętam. Plus info ze na poczatku nastepuje pogorszenie, czyli wlosow wypada wiecej. Mnie te wpisy totalnie odstraszyły.

włosy wypadaja raz wiecej raz mniej. Najbardziej pomagały mi witaminy MErzSpecial. Jesli wypadanie wlosow jest spowodowane stresem to tylko spokoj pomoze.
 
ostatnio pytałam o saunę parową. W końcu wybrałam się, robiłam 4 podejścia i...dusiłam się:eek:. Pierwszy raz w życiu tak dziwnie się czułam, maskara jakaś. Brakowało mi tlenu, musiałam po kilkunastu sekundach wychodzić:no:. Pytałam znajomej lekarki i powiedziała mi, że to ma związek ze wzrostem ciśnienia, szybszym krążeniem i prawdopodobnie nie mogłabym w ogóle egzystować w ciepłym i wilgotnym klimacie, np Grecji, bo mogłabym się udusić:eek:. Super, pojechałabym na wakacje i mogłabym tylko siedzieć w klimatyzowanym pomieszczeniu albo szybko wracać... Nigdy nie słyszałam o takim przypadku:surprised:
 
estragon to polecam saune na podczerwien, gdzie temperatura nei przekracza 60 stopni, nie ma wilgoci.. ja tez nie moge parowej sauny uzywac, bo zaraz slabne.. a w saunie na podczerwien daje spokojnie rade... moze to tez dlatego ze ona dziala na skore a nie ma takiego wplywu na krazenie jak parowa sauna
 
cześć krewetka i inne dziewczyny :)
Ja sobie taki pas kupiłam za kosmiczne 400zł i uważam że sam z siebie nic nie daje poza genialnym obciśnięciem dzięki czemu wyglądam super i nic i się nigdzie nie wylewa (w sensie tłuszczyk). Mam takie pytanko bo nie mogę znależć nigdzie takiego tematu a nie umiem dodać nowego.Co myślicie o saunie czy też saunarium. Ja jestem mamą półtorarocznej córy i nadal karmię piersią bo niestety córka nie chce od urodz mleka modyfikowanego ani kaszek, ani mleka krowiego ani nawet sojowego. Więc będę dawać cyca jeszcze kilka miesięcy. Ale chciałabym się wybrać do sauny i nie wiem czy mogę. Czy sauna lub saunarium , bo taką nazwę widziałam ostatnio, czy to może jakolwiek szkodzić? Czy mamy karmiące mogą korzystać z tej formy relaksu? Bo ja już mam dość tego jak wyglądam... Tatuś mojej córki w ogóle się nią nie zajmuje, bo jak wraca z pracy codziennie po 12stu godzinach to jest tak padnięty że nie ma siły na zabawy a ja mu nie mogę powiedzieć: to pa kochanie, idę do fryzjera i na saunarium. No przecież to byłoby chamstwo z mojej strony. A jestem taka zaniedbana że w ogóle nie czuję się kobietą. Saunarium ... oj chciałabym bardzo pójść. W warszawie nic takiego nie widziałam ale teraz od miesiąca mieszkam niedaleko wrocławia i tam jest takie wrocławskie spa i na nim m.in. to saunarium. Jestem pod takim wrażeniem, że chciałabym pojechać, ale nie wiem...czy ze względu na karmienie piersią czy mi wolno ?Lekarz nie był w stanie mi powiedzieć - głupie babsko. Dziewczyny a może wy coś na temat sauny wiecie więcej? W końcu to temat o naszym zdrowiu :)
 
reklama
Do góry