reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie

zastanawiam sie czy nie kupic pas poporodwy bo raczej brzucha sie nie pozbede, nie wiem jak dlugo kurczy sie macica?
wiesz ja np pas nosilam tydzien po porodzie,ale ja mialam porod sn wiec nie wiem jak to jest po cc ,mi pas bardzo pomogl,chodzilam w nim caly dzien chodz nie powiem bylo ciezko,ale warto sie pomeczyc
 
reklama
Wiecie co ja za to sie czuje swietnie...
dziwne ale w irlandii jes tak , ze nie musisz siedziec w szpitalu 3 czy tam 4 doby.
Urodzilam we wtorek o 9 rano a juz w srode w domu od 14-stej
Czuje sie swietnie, kilokramki zdazymy dziewuszki zrzucic:) mi zostalo 13 kg spora ale dam rade:)

no hej witamy na forum!!!!!!!
 
reklama
komi dzieki! a jak długo nosiłas?

wiesz co nosilam go nosilam az zobaczylam ze brzuch juz robi sie normalny:-) wiem ze nosilam go caly dzien tak tak,a bylo ciezko,bo wiadomo to uciska troszke itp,ale warto,pamietam ze chrzcilismy naszego malego 25 stycznia i wtedy juz minal miesiac jak go nosilam noi brzuszka juz prawie nie bylo,ja ogolnie jestm szczupla moze to i dlatego,np moja mam ma dwojke dzieci a brzuszek jak nie jedna 20-latka

ale powiem ze warto sie pomeczyc bo jednak tak sam z siebie brzuch to raczej ciezko aby spadl trzeba pomoc troszke,robic brzuszki,ale jeszcze nie teraz bo u ciebie za wczesnie,tak jak polog sie skonczy najlepiej,nawilzac duzo,polevam oliwki noi pas pas i jeszcze raz pas
 
Do góry