reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie

mnie mąż sprezentował taki pas:

Poporodowy PAS BRZUSZNY__Pani Teresa__KOLORY__ S (927814783) - Aukcje internetowe Allegro

zastanawiam się tylko jak ja go będę wkładać... no bo jest jedną całości bez żadnego odpinania, zapinania, haftek, rzepów. więc albo górą będę przeciskać przez cycki, albo dołem przez biodra i pupę :crazy: ale może tak ma być, tak się umęczę i nagimnastykuję przy zakładaniu, że dodatkowy efekt wyszczuplający gwarantowany :rofl2::-p
 
reklama
nie wiem czy widziałyście ale są też takie pasy razem z gatkami ;-) może warto nabyć coś takiego żeby od razu poprawić wygląd pośladków :confused:
 
nie wiem czy widziałyście ale są też takie pasy razem z gatkami ;-) może warto nabyć coś takiego żeby od razu poprawić wygląd pośladków :confused:

awru ja to wole stringi niz takie galotki,a co ty chcesz poprawiac jak z ciebie laska,dawaj fotki jakies nowsze:-)
 
mnie mąż sprezentował taki pas:

Poporodowy PAS BRZUSZNY__Pani Teresa__KOLORY__ S (927814783) - Aukcje internetowe Allegro

zastanawiam się tylko jak ja go będę wkładać... no bo jest jedną całości bez żadnego odpinania, zapinania, haftek, rzepów. więc albo górą będę przeciskać przez cycki, albo dołem przez biodra i pupę :crazy: ale może tak ma być, tak się umęczę i nagimnastykuję przy zakładaniu, że dodatkowy efekt wyszczuplający gwarantowany :rofl2::-p

Też miałam taki przy Antosiu - nosiłam go w zasadzie przez kilka dni - bo nie bylo takiej potrzeby. Brzuch szybko wrocił do swojej przedciązowej formy. Zobaczymy jak będzie teraz...
 
zastanawiam sie czy nie kupic pas poporodwy bo raczej brzucha sie nie pozbede, nie wiem jak dlugo kurczy sie macica?

ja napewno kupię pas poporodowy, tylko nie wiem, jak z tym rozmiarem. weszłam na ten link, który komi wstawiła i sa różne rozmiary..
moja koleżanka mówiła, że miesiąc po porodzie dopiero zaczeła nosić, jednak też narzekała, że strasznie niewygodnie...
 
reklama
Ja poprzednim razem nie kupowałam tego pasa,może teraz wypróbuję.Wiadomo raczej ze trzeba troszkę odczekać od porodu. Wydaje mi się że szybciej go można zalożyć po porodzie sn niż po cc.Boję się tego cięcia i rany.

Mam pytanko do dziewczyn po cc,czy dlugo was bolalo i po jakim czasie można wstać z łóżka?
Nie chce wchodzić na neta bo dopiero się tam naczytam:szok:
 
Do góry