reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie

ciecie miałam w sobotę po 15 a wstałam w niedziele rano, ale tylko do łazienki i z mężem, potem już przeleżałam cala niedziele, od poniedziałku chodziłam po troszkę, najbardziej się bałam bólu po szyciu ale nie było tak źle, już w niedziele odstawiłam leki przeciwbólowe bo nie bolało aż tak bardzo, teraz jest ok, chociaż jeszcze po lewej stronie przy wstawaniu czuje ból
 
reklama
Ja poprzednim razem nie kupowałam tego pasa,może teraz wypróbuję.Wiadomo raczej ze trzeba troszkę odczekać od porodu. Wydaje mi się że szybciej go można zalożyć po porodzie sn niż po cc.Boję się tego cięcia i rany.

Mam pytanko do dziewczyn po cc,czy dlugo was bolalo i po jakim czasie można wstać z łóżka?
Nie chce wchodzić na neta bo dopiero się tam naczytam:szok:


ja cesarke mialam o 13 wstalam o 21 z polozna i pozniej sama juz smigalam
nie bylo tak zle;)
 
a powiedzcie czym i kiedy mozna zacząc smarować brzuch po SN ? Pasy swoja droga, cwiaczenia swoja, ale wypadaloby ta skore jakos uelastycznic...
 
dziewczyny mam pytanie o te hemoroidy po porodzie - o co chodzi? hemoroidy robią się od porodu czy raczej macie problemy po zaparciach w czasie ciąży? Bo ja szczerze mówią pierwsze słyszę o hemeroidach powstałych wskutek porodu - oświeććie mnie :sorry2:
 
a powiedzcie czym i kiedy mozna zacząc smarować brzuch po SN ? Pasy swoja droga, cwiaczenia swoja, ale wypadaloby ta skore jakos uelastycznic...

...można i trzeba smarować non stop- przed i od razu po. Od swojej masażystki usłyszałam że od razu po porodzie najlepiej kupić sobie jakiś balsam o własciwościach drenujacych i uelastyczniających.

A co do hemoroidów, to pewnie jak ktoś ma skłonności, to doskwierają w ciąży, ale chyba gros problemów, to własnie hemoroidy po porodzie? "Wychodzą" wskutek wysiłku...
 
dziewczyny mam pytanie o te hemoroidy po porodzie - o co chodzi? hemoroidy robią się od porodu czy raczej macie problemy po zaparciach w czasie ciąży? Bo ja szczerze mówią pierwsze słyszę o hemeroidach powstałych wskutek porodu - oświeććie mnie :sorry2:
U mnie pojawiły się 2 tygodnie przed porodem i raczej nie z powodu zaparc ponieważ nie miałam z nimi problemów w ciąży.
Ale po porodzie powiększyły się do tego stopnia że nie mogę siedzieć:-:)no:...wszystko robie na stojąco...np jem...albo na leżąco...np karmie Majeczkę.
 
U mnie pojawiły się 2 tygodnie przed porodem i raczej nie z powodu zaparc ponieważ nie miałam z nimi problemów w ciąży.
Ale po porodzie powiększyły się do tego stopnia że nie mogę siedzieć:-:)no:...wszystko robie na stojąco...np jem...albo na leżąco...np karmie Majeczkę.

o szlag - no to nie wesoło. Chyba powinnaś się zaopatrzyć w te kółko poporodowe jak tak wygląda sytuacja, bo ono jest też właśnie na problemy z hemoroidami, wiem bo jedna babka u mnie w pracy siedzi na nim non stop właśnie ze względu na doligliwości hemoroidowe
 
a powiedzcie czym i kiedy mozna zacząc smarować brzuch po SN ? Pasy swoja droga, cwiaczenia swoja, ale wypadaloby ta skore jakos uelastycznic...
Ja kupiłam taki 1022320284.jpg
 
reklama
mam pytanie o podpaski.. jakie się sprawdzają już po powrocie do domu??
wieki nie używałam tego typu sprzętu i nie mam pojęcia co kupić :sorry2:
 
Do góry