reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie

reklama
a mnie się wydaje że lada dzień dostanę pierwej @, bo już mnie dziwnie brzuch boli i niestety krzyż...aż się boję żebym nie maiała jej w pierwszy mój dzień w pracy:(((
 
Możliwe. Jak już Hania je inne posiłki to karmienie jest mniej systematyczne. Ja dostałam po 9ciu miesiącach przy Jagodzie a jadła z cyca przez 1,5 roku.
Miesiączka przy karmieniu może być bardziej obfita.
 
reklama
czy mozliwe jest zeby podczas karmienia dostac @? ja dzis rano wstalam i najpierw byla wkladka troche poplamiona a teraz leci tego coraz wiecej:/ nie jest to zywa krew, taka brazowa i brzuch boli jak na @
Tak, ja właśnie dostałam, a Kuba dostaje jakiś słoiczek raz, najwyżej dwa razy w tygodniu, tak to tylko cyc. I leje się ze mnie nieźle, ale na szczęście brzuch nie boli, przed ciążą to zdychałam z bólu przez pierwsze dwa dni. Mam nadzieję ze już zostanie tak jak jest - sporo krwi, ale bez bólu.
 
Do góry