reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie

reklama
ja też nie mam i nie tęsknie:)
nie panikujcie dziewczynki bo Zuze urodziłam w listopadzie karmiłam ją miesiąc, póżniej 2 miesiące zażywałam cerazette a @ pierwszą dostałam 16 czerwca, akurat na wesele szlismy:(
 
Dziewczyny czy wam już zeszły kreseczki na brzuszkach?

U mnie kreska wyskoczyła pod koniec ciąży i jest do dziś, wcale nie blednie, co prawda nie jest bardzo ciemna, ale dziwi mnie to, że jeszcze jest, bo po 1 ciąży bardzo szybko zniknęła.

moja troszkę zbladła, ale nadal jest..
ja chodzę na solarium, to moze przez to też nie niknie tak szybko? tylko nie wiem,czy to ma z tym coś wspólnego...
 
Mi zniknęła jakoś pod koniec czerwca, ale ja sporo ją zmywałam gąbką. A swojego czasu moim wielkim problemem w ciąży było właśnie to kiedy zniknie po porodzie ta krecha, aż jakaś obca dziewczyna (tzn. nie z majówek), ale chyba nas podczytywała, napisała mi na priv żebym się nie martwiła, bo to znika :-D:-D:-D
 
reklama
A swojego czasu moim wielkim problemem w ciąży było właśnie to kiedy zniknie po porodzie ta krecha, aż jakaś obca dziewczyna (tzn. nie z majówek), ale chyba nas podczytywała, napisała mi na priv żebym się nie martwiła, bo to znika :-D:-D:-D


:-D :-D
pewnie bardzo ci po tym privie ulżyło :-D
 
Do góry