reklama

nasze zwierzaki

Temat na forum 'Archiwum maj 2010' rozpoczęty przez krewetka, 22 Kwiecień 2010.

1. krewetka

krewetka mama

pozwalam sobie założyć watek o naszych zwierzakach

pytanko do dziewczyn co maja koty: co zrobic aby kto mniej zrzucal siersci, zwłaszcza teraz gdy mała jest na swiecie, kudelki sa uciazliwe, a kudli sie bardzo ?

2. komi1911

komi1911 mama dwóch szkrabów

kurcze jak dobrze ze moj psiak ma wlos a nie siersc przynajmniej mam spokoj,

3. reklama
  4. shiva

shiva Zaangażowana w BB

Na zdrową sierść u kota dobre jest zółtko jaja kurzego podane na surowo raz na kilka dni :)
    Jeśli kot się strasznie 'leni' to można czesać go codziennie miękką szczoteczka dla kota. I będzie mniej sierści na dywanie i kot będzie miał radochę (cóż może być przyjemniejszego niż szczotkowanie dla futrzaka:p)

Ja też mam kotkę od kilku miesięcy. Wychowywałam się z dużym psem więc na początku było mi ciężko się z nią 'dogadać', ale dałyśmy rade i jest na tyle dobrze, że kotka, która za swego pana wcześniej uważała mojego męża, teraz stała się 'moja' :D
    W przyszłości myślę by przygarnąć jeszcze pieska, ale to dopiero jak Alunia podrośnie :)

5. nataliak

nataliak Gość

krewetka najlepsze bedzie codzienne czesanie i dodawanie do jedzenia kropelek efa olie, poza tym czeste odkurzanie ;)

6. aga0411

aga0411 szczęśliwa mama

ja czeszę moje codziennie i doopa cały czas linieją- może to dlatego, że trochę w domu a trochę na dworze są??
    a kropelki żadne nie przechodzą, wyczuwają od razu :-(

krewetka, a jak kot na córkę reaguje??

7. krewetka

krewetka mama

w pierwszym dniu jak ją usłyszała to nie wiedziała co jest grane,zjeżyła się i zrobiła wielkie oczy, teraz na płacz czy stękanie nie reaguje, ale staram się żeby do drugiego pokoju nie wchodziła i oczywiście na noc zamykam drzwi

moja kotka tylko w domu i tony sierści gubi:angry:

jak często odrobaczacie koty?

Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 Listopad 2011
  8. julienx

julienx MAJOWA MAMA 06` Entuzjast(k)a

To moje zwierzaki :)

Kołnież z lisa

Mam jeszcze jedną - kotkę - spi właśnie w foteliku małej...

Na siersć polecam wyczesywanie i sprzątanie.... nie ma rady...

kto ma zwierzeta i ()dzieci - dodałabym) :) musi byc gotowy na czestsze sprzatanie..:)

Przy dzieciach odrobaczam koty raz na 2-3 miesiace - bo sa wychodzące...

Nie wyobrazam sobie chowania dzieci w sterylnych warunkach bez zwierząt - poprostu muszą wejść w zastany świat .. tak było z Antosiem, tak będzie i teraz z Krysią....

Nie wypędzam kotów do drugiego pokoju - poprostu żyjemy sobie wszyscy w jednej wielkiej symbiozie pod jendym dachem - jest juz nas 7 szt. Choc ludzi wciaz w przewadze 4 do 3 :)

9. Luthien83

Luthien83 mama Mai '05 i Eryka '10

Julienx zdjęcia są niesamowite :-D,to z Krysia i kotkiem jest ekstra!

To ja tez przy okazji wkleję nasze "maleństwa" ;-)
    2wobxgx.jpg

1yv678.jpg

10. reklama
  11. julienx

julienx MAJOWA MAMA 06` Entuzjast(k)a

Osobisty dziś cyknął jak poszedł na górę ja przewinąć... :)

Ale boskie aquarium... zawsze o takim marzyłam - cudności... no moze w nastepnym domu - zaprojektuje przestrzen specjalnie pod takie cudo...

ale koty miałyby zabawe...

12. asieek

asieek Fanka BB :)

Julienx super fotki:-D
    Luthien u nas też akwarium:tak: także zwierząt u nas więcej jak ludzi:-D
    a tak z ciekawości jakie duże macie akwarium?

Poleć forum