reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zwierzaki

krewetka

mama
Dołączył(a)
30 Grudzień 2007
Postów
7 707
Miasto
Brunary
pozwalam sobie założyć watek o naszych zwierzakach

pytanko do dziewczyn co maja koty: co zrobic aby kto mniej zrzucal siersci, zwłaszcza teraz gdy mała jest na swiecie, kudelki sa uciazliwe, a kudli sie bardzo ?
 
reklama
pozwalam sobie założyć watek o naszych zwierzakach

pytanko do dziewczyn co maja koty: co zrobic aby kto mniej zrzucal siersci, zwłaszcza teraz gdy mała jest na swiecie, kudelki sa uciazliwe, a kudli sie bardzo ?
Na zdrową sierść u kota dobre jest zółtko jaja kurzego podane na surowo raz na kilka dni :)
Jeśli kot się strasznie 'leni' to można czesać go codziennie miękką szczoteczka dla kota. I będzie mniej sierści na dywanie i kot będzie miał radochę (cóż może być przyjemniejszego niż szczotkowanie dla futrzaka:p)

Ja też mam kotkę od kilku miesięcy. Wychowywałam się z dużym psem więc na początku było mi ciężko się z nią 'dogadać', ale dałyśmy rade i jest na tyle dobrze, że kotka, która za swego pana wcześniej uważała mojego męża, teraz stała się 'moja' :D
W przyszłości myślę by przygarnąć jeszcze pieska, ale to dopiero jak Alunia podrośnie :)
 
krewetka najlepsze bedzie codzienne czesanie i dodawanie do jedzenia kropelek efa olie, poza tym czeste odkurzanie ;)
 
ja czeszę moje codziennie i doopa cały czas linieją- może to dlatego, że trochę w domu a trochę na dworze są??
a kropelki żadne nie przechodzą, wyczuwają od razu :-(



krewetka, a jak kot na córkę reaguje??
 
w pierwszym dniu jak ją usłyszała to nie wiedziała co jest grane,zjeżyła się i zrobiła wielkie oczy, teraz na płacz czy stękanie nie reaguje, ale staram się żeby do drugiego pokoju nie wchodziła i oczywiście na noc zamykam drzwi

moja kotka tylko w domu i tony sierści gubi:angry:

jak często odrobaczacie koty?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To moje zwierzaki :)




Kołnież z lisa


Mam jeszcze jedną - kotkę - spi właśnie w foteliku małej...

Na siersć polecam wyczesywanie i sprzątanie.... nie ma rady...

kto ma zwierzeta i ()dzieci - dodałabym) :) musi byc gotowy na czestsze sprzatanie..:)

Przy dzieciach odrobaczam koty raz na 2-3 miesiace - bo sa wychodzące...

Nie wyobrazam sobie chowania dzieci w sterylnych warunkach bez zwierząt - poprostu muszą wejść w zastany świat .. tak było z Antosiem, tak będzie i teraz z Krysią....

Nie wypędzam kotów do drugiego pokoju - poprostu żyjemy sobie wszyscy w jednej wielkiej symbiozie pod jendym dachem - jest juz nas 7 szt. Choc ludzi wciaz w przewadze 4 do 3 :)
 
Julienx zdjęcia są niesamowite :-D,to z Krysia i kotkiem jest ekstra!

To ja tez przy okazji wkleję nasze "maleństwa" ;-)
2wobxgx.jpg

1yv678.jpg
 
reklama
Julienx super fotki:-D
Luthien u nas też akwarium:tak: także zwierząt u nas więcej jak ludzi:-D
a tak z ciekawości jakie duże macie akwarium?
 

Podobne tematy

Do góry