reklama

Nasze zwierzaki

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Ciocia_klocia, 11 Lipiec 2012.

1. Ciocia_klocia

Ciocia_klocia Aktywna w BB

Nie znalazłam na forum tematu o naszych milusińskich czworonogach dlatego zakładam. Jak powtórzyłam, z góry przepraszam! :)
    A więc, jakie zwierzaki posiadacie w domu? U mnie pomieszkują dwa psy oraz kot. Wszystkie przybłędy. Domowo - podwórkowe. To członkowie naszej rodziny i nie wyobrażam sobie, że mogłoby ich nie być. Dzieciaki tak samo, bardzo lubią się bawić z psami, a mnie cieszy, ze poprzez wyprowadzenie ich, czesanie itp. uczą się odpowiedzialności. :) Jak zgram zdjęcie na komputer, podzielę się zdjęciami moich czworonogów.

2. monikasia

monikasia Fanka BB :)

Fajny watek.
    Ja mam dwuletnia koteczke brytyjska. Oaza spokoju. Najlepszy - najbezpieczniejszy moim zdaniem kot dla dzieci;))

Marze o persie. Moze ktos ma i podzieli sie spostrzezeniami?

3. reklama
  4. Ciocia_klocia

Piękna jest Twoja kotka! Bardzo zadbana. Ja wrzucam zdjęcie mojego kundelka, Neska się zwie. Mamy jeszcze Negrę (również kundelek) oraz Niggę (kot).
    O persach nic nie wiem, więc nie pomogę. Mi się za to bardzo podobają sfinksy :rofl2: Są tak brzydkie, że aż ładne! Podobnie Grzywacze Chińskie. :) P1162122.jpg

5. kwiatuszekq20

kwiatuszekq20 Fanka BB :)

Piękna kicia marze o kocie brytyjskim:) a to moja ekipa
    2sznaucerki mama i maleństwo oraz nasza agama Shrek

a jeszcze niedawno mialam spora ekipe o taka

DSC01272.jpg

Załączniki:

Ostatnia edycja: 12 Lipiec 2012
  6. Ciocia_klocia

kwiatuszekq20, cudowna Twoja ekipa! Pewnie wesoło macie w domu :) Mogę się dowiedzieć jaką karmą karmisz swoje sznaucerki? Moja Neska jest kundelkiem, ale wzrostem i trochę wyglądem podobna do Twoich. :)

7. kwiatuszekq20

8. rossa

rossa Fanka BB :)

super jak w domu są zwierzaki, my mieszkamy z labradorem - 3 letnią suczką, a kot brytyjski przepiękny, jak ja marzę o takim

9. Ciocia_klocia

Ja się zastanawiałam nad Royalem, bo słyszałam dobre opinie. A o tej Cibau to przyznam nigdy nie słyszałam. Przede wszystkim zależy mi na tym, by karma miała dużą zawartość mięsa, a nie same zapychające składniki.

10. reklama
  11. rossa

rossa Fanka BB :)

ja karmię mają suczkę Britem, jest dobry, a nie taki drogi.

12. kwiatuszekq20

opr tego dostaja puszeczki czasem gotuje im ryz z warzywkami i mieskiem najwazniejsze ze sunia sie po niej czuje dobrze bo miala wrazliwy brzuszek i zwracala a po tej jest ok i trafilismy na nia przypadkiem bo dostalismy kiedys kilogram gratis przy zakupie innej
    royal dosyc drogi i rozne opinie ma

Poleć forum