reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zwierzaki

A oto mój mały 7 miesięczny łobuziak Muffin <3 Na zdjęciu oddaje się popołudniowej drzemce :)

1495462251-aaaaaa.jpeg
Cuuuudny!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oto moja Królewna hehh nie za bardzo lubi jak się tak ja trzyma ale taka ma nagrodę za swoje niegrzeczne sprawowanie hehh :-)
 

Załączniki

  • tmp_6904-IMG_20170524_184954~2-196969630.jpg
    tmp_6904-IMG_20170524_184954~2-196969630.jpg
    931,5 KB · Wyświetleń: 129
Oto moja Królewna hehh nie za bardzo lubi jak się tak ja trzyma ale taka ma nagrodę za swoje niegrzeczne sprawowanie hehh :-)
Cudowna jest! Ile ma lat? Kocham te zwisłouche puszyste kulki :D Nasz Muffin nie znosi kiedy się go podnosi. Jedyny wyjątek dzięki któremu mamy okazję ćwiczyć podnoszenie to wyciąganie z klatki. Czasem to wręcz się domaga żeby go wtedy podnieść, bo królewiczowi nie chce się ruszyć puchatego zadka xD
 
Cudowna jest! Ile ma lat? Kocham te zwisłouche puszyste kulki :D Nasz Muffin nie znosi kiedy się go podnosi. Jedyny wyjątek dzięki któremu mamy okazję ćwiczyć podnoszenie to wyciąganie z klatki. Czasem to wręcz się domaga żeby go wtedy podnieść, bo królewiczowi nie chce się ruszyć puchatego zadka xD

Ona jest młodziutka ma około 10miesiecy...
A jest tak niegrzeczna czasem że masakra, ona akurat nie ma klatki biega sobie po pokoju ma otwarta kuwetę i tam chodzi za swoimi potrzebami a tak śpi na dywaniku koło łóżka...
 
Ona jest młodziutka ma około 10miesiecy...
A jest tak niegrzeczna czasem że masakra, ona akurat nie ma klatki biega sobie po pokoju ma otwarta kuwetę i tam chodzi za swoimi potrzebami a tak śpi na dywaniku koło łóżka...
A to i tak starsza od naszej wredoty. Nie mogę od Niej oczu oderwać. My Muffina zamykamy tylko na noc i podczas długich wyjść z domu. Boimy się po prostu o jego zdrowie bo uwielbia nam obgryzać uszczelki w drzwiach. Kocha podgryzać wszystko co gumowe i plastikowe. Ostatnio się uspokoił i dziś zostawiliśmy go samego na wolności na 2h. Odziwo był grzeczny ^^ Tak to sobie lata po chacie. Cały teren jest Jego :D A no i Muffin oprócz kuwety w klatce ma jeszcze na wolności... blaszkę do pieczenia xD Normalne kocie kuwety i miski są dla monarchy za wysokie, hihihihi ^^ Ale miska z sianem... O to już inna bajka <3
 
Ona jest młodziutka ma około 10miesiecy...
A jest tak niegrzeczna czasem że masakra, ona akurat nie ma klatki biega sobie po pokoju ma otwarta kuwetę i tam chodzi za swoimi potrzebami a tak śpi na dywaniku koło łóżka...
Super :) Ciesze się ,że jeszcze ktoś wie jak się zajmować królikami :) U mnie jest tak samo . Oba króliki wolno biegające i załatwiające się w kuwecie :)
 
reklama
Do góry