reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zwierzątkowo.

Nasza czterolapnia rodzinka tez adoptowana.Nigdy nie mialam kupionego zwierzecia :tak: U mnie nawet chomiki,kanarki i swinki biegaly wolne...Stare piekne czasy;-)
 
reklama
Udało mi się sfotografowac te moje roślinki,mam nadzieje,że w miarę widac o co mi chodzi i możecie pomóc w rozwiazaniu zagadki co to i czy ewentualnie jakieś specjalne sposoby na tę akurat przypadłosć:



 
:) widzę ze nie jestem tu osamotniona :p w miłości do zwierzaków.

Co prawda nie za bardzo znam się na akwarystyce ale za to na terrarystyce wypowiem się troszkę więcej.
W domku posiadam trzy wielkie jaszczurki( agama brodata, legwan, kameleon jemeński) kupę wielkich owadów, pająki białokolanowe, węża pseudokoralowego, a z futrzaków to myszochomika afgańskiego i chomiki dżungarskie, papugi faliste a i jeszcze gdzieś tam lata kot czasami :p

W maju dojdzie kolejne malutkie stworzonko a jak to stworzonko nie będzie uczulone na sierść pieska to jeszcze w naszym domu pojawi się buldożek francuski :p:p
 
Udało mi się sfotografowac te moje roślinki,mam nadzieje,że w miarę widac o co mi chodzi i możecie pomóc w rozwiazaniu zagadki co to i czy ewentualnie jakieś specjalne sposoby na tę akurat przypadłosć:




Przepraszam że po takim czasie ;) Ja tam różne cuda widzę, większośc chyba da się ściągnąć palcem, możesz te roślinki ładnie oczyścić, poczekać aż opadnie na dno i ściągnąc wężykiem. Z szyb wiadomo- czysta gąbeczka do mycia naczyń. Ograniczyć karmienie i świecenie do 8 godzin dziennie i ta roślinka z ostatniego zdjęcia mało akwariowo wygląda, więc obserwuj czy nie gnije ;)
 
Dziękuję -tak zrobię. A ta ostatnia trawka to jest eleocharis i z tego co google pokazuje to raczej akwariowa. Ona tak brzydko wygląda teraz przez to coś czym jest pokryta. Spróbuje je wyczyścić i zobaczymy co się będzie działo.
 
Dziękuję -tak zrobię. A ta ostatnia trawka to jest eleocharis i z tego co google pokazuje to raczej akwariowa. Ona tak brzydko wygląda teraz przez to coś czym jest pokryta. Spróbuje je wyczyścić i zobaczymy co się będzie działo.
Teoretycznie akwariowa, ale ma paskudnie duże wymagania :) Obserwuj czy rośnie czy pada ;) Z tymi akwariowymi to często jjest tak że lepiej rosną wynurzone, w akwarium wymagają nieziemskich warunków ;)

Swoją drogą, kupowałaś w takich koszyczkach z watą? Bo jeśli tak, to one wynurzone są w stanie wynurzonym i często mają problemy z przystosowaniem się do warunków wodnych, teoretycznie piękna zdrowa roślina może w akwarium paść.
 
kurcze nie umiem wgrac zdjec!!!!!!!111
 

Załączniki

  • DSC03332.jpg
    DSC03332.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 43
ooo udalo mi sie!! powyzej macie moje 2 kochane pupile. obydwoje mja 2 lata i nie oddam ich za nic na swiecie. jestem tylko ciekawa jak zareaguja na nowego czlonka rodziny
 
kochane;) mopsiki tak? z tego co wiem te psy są bardzo rodzinne wiec nie powinno byc problemu z dzieckiem:) ale wiadomo,że pies bedzie zazdrosny.Też mam psa i nie raz jest z nim tak jak z małym dzieckiem.. bawi sie pluszakami ..piszczy zeby go głaskać,brac na rece a wazy 18 kg hehe
 
reklama
no z moim mopsem mysle ze nie bedzie problemu. gorzej napewno bedzie z mopsiczka. ona sama jest jak maly dzidzius... prosi by brac ja na rece i prosi o drapanie po brzuszku. jak nikt na nia nie zwraca uwagii to zrobi wszystko zeby ja tylko zauwazyc i sie z nia bawic. a jak slyszy placz dziecka np w telewizji to strasznie szczeka
 
Do góry