reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zwierzeta domowe a dzieci

Świetne te "kocie" fotki! :-) Dzieci doskonale wychowują się ze zwierzakami i strach, że te roznoszą choroby czy robaki, jest zwykłym zabobonem. Żaden robak, bytujący w organizmie zwierzaka, nie przechodzi na człowieka, bo człowiek nie może być jego żywicielem. Zresztą zwierzęta domowe się odrobacza i szczepi. Znam rodzinę, w której pies śpi w pokoju z dwójką dzieci i przenosi się z łóżka na łóżko, rano robi im pobudkę i które pierwsze wstanie, wyprowadza go na spacer. Zwierzak to też członek rodziny!
 
reklama
My mamy fretkę plus dwa koty, jednak niemieszkające w domu. Kotka zwiewa przed młodym, jednak kocur go uwielbia, pozwala się tarmosić, przytulać, nawet jeździć na grzbiecie. Psy mają wszyscy sąsiedzi, więc każdy spacer kończy się na "molestowaniu" któregoś futrzaka, który do nas podejdzie.
 
Posiadam w domu kota,to ulubieniec mojej córki.Wąsik jest kotem rasy syjamskiej,i jest przyjaźnie nastawiony w stosunku do dzieci :).Mieliśmy jeszcze psa o imieniu Rex,ale oddaliśmy go dlatego że był on agresywny.Ciągle szczekał i nie pozwalał Tamarce się do mnie zbliżyć.Oddaliśmy go w ręce mojej przyjaciółki.Teraz Tamarka marudzi o króliczku nadal z mężem się nad tym zastanawiamy :-)
 
a u nas najpierw był pies-kundel jak owczarek niemiecki tylko rudo-biały,po pół roku dołączył pierwszy mops Mysza,a za 3 miesiące kolejny-Zonda,tak sobie żyło moje stadko w spokoju przez 9 miesięcy aż dowiedziałam się o ciąży...i tak od 14 maja jest nas sześcioro....psy zachowują się super w stosunku do małej,są bardzo opiekuńcze,a oto dowody pola i leon.jpgpola i zonda.jpg
 

Załączniki

  • pola i leon.jpg
    pola i leon.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 154
  • pola i zonda.jpg
    pola i zonda.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 152
reklama
Do góry