reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zwierzeta domowe a dzieci

Tak czy siak obojętnie na jakiego psa się zdecydujecie bierzcie najłagodniejszego szczeniaka i nie za wcześnie - nasz piesek miał 3 miesiące jak go wzięliśmy i jego hodowcy dobrze poznali jego charakter - mówili że jest najspokojniejszy z całego miotu. (była jeszcze suczka bardziej żwawa i dominująca) Więc jak widać charakter widać już u szczeniaczków. :) Pzdr

Aga
 
reklama
Mój mąż kazał mi napisać że ogar polski to jest super pies. Moja koleżanka miała sukę ogara polskiego i mówiła że jest tak słodka i kochana że nigdy już nie kupi psa innej rasy. Pozdrawiam.
 
Witam :-)
ciekawa jestem czy macie jakieś zwierzaki w domu :happy2:
i jak reagują na nie Wasze Skarby?
my mamy psa Pindę :tak: Lusia ją uwielbia ;-) jest jej kompanką do zabaw i coraz częściej daje pieskowi am am :-D
pozdrawiam
 
ja mam w domu dwa psiaki, parke sznaucerków miniaturowych - a dzidzia w drodze, troche sie boje jak to będzie kiedy pojawi sie dziecko jak te moje rozrabiaki zareagują, dodam że są bardzo rozpieszczone.

pozdrawiam
 
my mamy króliczka miniaturkę,Kuba też go uwielbia.Ciągle do niego zagląda i wciska mu do klatki różne zabawki.:tak::-D
 
ooo :-) mój Mąż ostatnio wpadł na pomysł by kupić króliczka miniaturkę;-) kocham zwierzęta ale jakoś nie mogę sie przekonać :happy: zwłaszcza że miałam kiedyś króliczka Feliksa i dużo przy nim roboty było :tak:
 
my mamy szynszyla:-) i szkrabeczki go uwielbiają choć nie jest z natury typem przytulanki,ale zdarzają mu sie dzionki gdy siedzi u nich na kolankach!!!no i do tego jest pięknym zwierzaczkiem:-D
 
Ja w domu nie mam zwierzaczka, ale u mojej mamy są 2 pieski które od razu polubiły Bartoszka, choc jeden z nich to mały gryzak :)
 
A ja mam bernardyna długowłosego, który niestety, ale musiał się znaleźć w kojcu, na podwórku, ponieważ jest zbyt silny, ma zbyt wielką masę, aby przebywać w towarzystwie Oliwki.Specjalnie krzywdy nie zrobi, ale skoro z radości skacząc na mnie powala mnie na ziemię to co dopiero jakby się ucieszyła (bo to suczka) na widok Oliwki??Ale i tak Mała jak widzi psinkę to szału dostaje :tak:.Jak będzie starsza, to na pewno będą ze sobą obcować.
A w domku chciałabym mieć króliczka miniaturkę, ale obawiam się, że to mogłoby być zbyt pracochłonne...Dziwczyny, które macie królika w domu, napiszcie, jak to jest z takim zwierzakiem :tak:
 
reklama
Ja miałam króliczka miniaturkę za nim jeszcze Amelcia na świecie była. Słodkie to zwierzę-nasze myślało że jest psem :szok:- ale tak jak napisałaś wymaga pielęgnacji..codziennie trzeba wymieniać trocinki i trawkę w klatce bo inaczej zapach amoniaku niesie się po całym domu :sorry2:przy małym dziecku chyba bym się nie zdecydowała ;-)
 
Do góry