reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne kosmetyki

Ja teraz zakochałam się w kosmetykach mineralnych, od kilku miesięcy kupuję podkłady rozświetlające i nie tylko z annabelle minerals, super kryją, moja cera tak się dobrze z nimi czuje, że to jest coś pięknego
 
reklama
Słyszałam o tym serum z resibio jednak nie jestem przekonana do nakładaia sobie na twarz olejków. Wiem wiem,że fajne ale próbowałam już dwa takie kosmtyki i mnie to zapycha. Na pewno nie jest to dobre dla takich osob jak ja, które mają twarz tustą i sklonności do pryszczy.
Za to zakochałam się po prostu w serum Richevon na twarz
jest lekkie
nie zapycha
idealnie się wchłania
ma konsystencję takiej delikatnej pianki, żeliku
Poza tym rzczywiście widzę róznicę w stanie mojej twarzy, która jest bardzo gładka, zmarszczki jakby takie wygładzone ( właśnie na wygładzeniu zmarszczek najbardziej mi zależało).
 
Też będę musiała spróbować pudru mineralnego :) A Jak cenowo wychodzi? Powoli przechodzę na kosmetyki naturalne - mam żel z Tołpy, a na noc zamiast kremu używam kwasu hialuronowego z olejem arganowym z mydlasia.pl - połączenie rewelacyjne :) A jakie ma
 
Kosmetyki mineralne jak najbardziej są ok i faktycznie mam puder i podkład z annabelle i są świetne, lepszych nie miałam nigdy. Co do balsamu to chyba nie mam ulubionego jednego, cały czas poszukuję...
 
Oj raczej nie... Jedynie do zamówienia przez interne, jednak warto bo jest świetne!!!! Mi pierwsze opakowanie udało się upolować jak były w promocji z inspired by to wyniosło mnie wtedy grosze jednak jak mi się skonczyło to tak się przyzwyczaiłam do richevonu ,że ponownie zamówilam przez internet Jednak to prawda,że do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja ;)
 
Bioetiq jeszcze nie próbowałam, ale przymierzam się do kosmetyków babuszki Agafii, ma ktoś jakieś doświadczenia z tymi kosmetykami? Słyszałam, że są bardzo dobre i naturalne, a ceny tez zachęcają...
 
Ja miałam z babuszki szampon z tego co pamiętam, albo odżywkę, na pewno coś do włosów i niestety żadnych pozytywnych rezultatów nie zauważyłam, dlatego aż tak nie zapadło mi w pamięć i ponownie nie kupiłam.
 
Ja używam kosmetyków naturalnych z Bioselect na bazie lebiodki kreteńskiej! Świetnie dbają o moją cerę- jest nawilżona, wygładzona i miękka a także włosy, które są gęste i lśniące;) fajne jest to, że mają też produkty dla panów i dzieci:)
 
reklama
Odkryłam w aptekach doz.pl takie kosmetyki naturalne, botame. Znacie? Mają masła do ciała, peelingi, olejki eteryczne, szampony, odżywki i inne produkty. Ja się zakochałam :)
 
Do góry