reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne kosmetyki

słyszałam że kosmetyki firmy vianek są naprawdę dobre i naturalne, nie tak jak niektóre, reklamujące się jako naturalne a tak naprawdę daleko im do nich....
 
reklama
Szukam naturalnych kosmetyków z dosyć rozsądnego przedziału cenowego. Nie muszą to być znane zagraniczne marki, szczerze mówiąc chętnie wypróbuję czegoś polskiego. Chciałabym zadbać o swoją skórę na zasadzie codziennej pielęgnacji, nie jest ona ani problematyczna, ani alergiczna. Macie coś do polecenia i w razie czego namiary na to gdzie można to kupić?
Dobre, wydajne i w dobrych cenach znajdziesz na apis-sklep.pl
Polska sprawdzona marka . Mi ich produkty z błotem z morza martwego uratowały włosy przed ścięciem na krótko.
 
Jeśli chodzi o naturalne metody do spróbuj masażu liftingującego Kobido. Natychmiastowe efekty. Masaż robiony regularnie spłyca zmarszczki ;) W sieci jest wiele tutoriali na temat tego jak zrobić taki masaż samodzielnie :)
Z kosmetyków polecam Iossi, szczególnie ich krem pod oczy.

Od kiedy stosuję zauważyłam znaczne zmniejszenie zmarszczek pod oczami, skora wyglada o wiele lepiej :)
Iossi_Krem-pod-oczy-Czarny-Bez_Sklad-Prosty.jpg
 
Ostatnia edycja:
Myśle ze ciężko polecić jedna firmę dla takiej cery. Ja mam podobna i u mnie sprawdza się wiele różnych kosmetyków. W zależności jak wyglada Twoja pielęgnacja i ile w niej kroków. U mnie bardzo dobrze spawdza się olej z czarnuszki mieszany z kwasem hialuronowym (na noc), na dzień moim hitem jest krem detox z truskawką Hagi, hydrolat z czarnej porzeczki Lale tego jest naprawdę duuuuzo. Z koreańskich to polecam firmę Cosrx, maja ciekawe toniki z kwasami ale działają delikatnie.
To temat rzeka
Na pewno warto jest poszukać promocji na kosmetyki w sklepach online, można znaleźć znacznie lepsze zniżki niż stacjonarnie. Sporo dobrych zniżek jest na tej stronie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry