reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne przyspieszacze porodu :)

na drogi moczowe bardzo dobrze działa sok żurawinowy polecam te 100% naturalne, mała buteleczka kosztuje około 7zł, kwaśnie jak nie wiem co, ale można dosłodzić jak się go rozrzedza wodą
 
reklama
dziś ruszam na miasto w poszukiwaniu herbaty z liści malin. Zobaczymy, może coś to da bo mycie okien nie zadziałało.
 
Gabiczek na mnie nic nie dziala stwierdzilam tak jak wszyscy mi mowili ze maly wyjdzie wtedy kiedy bedzie chcial zamierzam dzis pocwiczyc cwiczenia ze szkoly rodzenia ktore przyspieszaja odejscie wod plodowych ....
 
Sagaa - bidusio Ty jaka zdesperowana :-D:-D ale ja też w 38 to już koniecznie będę chciała mieć Synka na tym świecie... zobaczymy ;-) trzymam kciuki za rozwój akcji :-D
 
A ja jednak czekam do 1-go sierpnia, żeby się załapać z macierzyńskim na 2012 r. i mieć dwa tygodnie dłużej. Lekarz mi powiedział że przy pierwszym dziecku to pewnie po terminie urodze :/ TO tak też nie chce. Od pierwszego sierpnia zaczynam intensywny sex :)
 
A ja jednak czekam do 1-go sierpnia, żeby się załapać z macierzyńskim na 2012 r. i mieć dwa tygodnie dłużej. Lekarz mi powiedział że przy pierwszym dziecku to pewnie po terminie urodze :/ TO tak też nie chce. Od pierwszego sierpnia zaczynam intensywny sex :)

ja tak samo :-) nie z macierzyńskim.... z sexikiem :-D i gorącą kąpielą w wannie :-)
 
tez planowalam ostry sexik i co dupa najpierw infekcja a teraz maz nie w pelni sprawny i musze sama jakos wymyslac zeby cos zadzaialo, ale juz nie jestem zdesperowana blizej jak dalej jest wale to juz;P
 
a jednak Gabiczkowi pomogło mycie okien, ciekawe czy seksik też?:-)

dziewczyny jak bedziecie pisać tylko o seksie to mi w końcu pipa spuchnie:-D:-D
 
reklama
Do góry