reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne przyspieszacze porodu :)

dzięki Tonya za info! ja najpierw spróbuję skorzystać z męża;-) a później herbatka bo liście już ususzone a teściowa dziś ananasa dostała;-).
fajnie że położna dała ci przepis - ja mam wrażenie że duża część lekarzy i personelu med. to naturalne sposoby traktuje jak szarlataństwo i tylko pakowaliby w nas chemię...
 
reklama
Flower tej mojej to bliżej do czarownicy :-D Wszystkie naturalne wspomagacze zna na wylot i bardzo docenia rolę psychiki kobiety we wszystkim - ale też ma duże doświadczenie więc chyba wie co mówi :-)
 
o to mile DEVI! ja zamierzam pic ta herbateke od konca 38.SSW....tak jak u corci...(urodzila sie 1 dzien po terminie)
 
ja już pomału zaczynam kombinować ale najpierw chcę poczekać do 38 tygodnia a to tylko kilka dni. a jak uważacie ananasy to coś dają czy raczej nie ??
 
Gdzieś kiedyś był temat ananasów na forum i z tego co pamiętam to ktoś wyczytał, że raczej liście działają skurczowo, a tych to się raczej nie da jeść...;-)
 
Skusiłam się i zakupiłam dziś dzięki Wam liście z malin, tylko powiedzcie jak często mam sobie uskuteczniać takie herbatki i ile tych liści sypać? Była bym bardzo wdzięczna za info :-)
 
Ostatnia edycja:
Tonya, w kasiazce "w oczekiwaniu na dziecko" jest napisane o ananasach, nie o lisciach. A mój mąz tez mi kupil herbate z lisci i wlasnie ja pije, nawet dobra :-)
Petunia, gdzies przeczytalam ze dwie herbatki dziennie, ale czy to jest prawda to nie wiem :-) ale pomogłam, co ?? :-D
 
na moim pudełeczku herbatu jest napisane zeby zaparzac łyżeczke liści i pic 1-2 filiżanki dziennie.
Calkiem smaczna ta herbatka..
O anansie tez słyszłam ale chyba teraz nie sezona na niego :/ W skelpach drogi i mały :/

A wiecie co jest napisane na opakowaniu mojej herbatki z lisci malin...ze służy miedzy innym oczyszczeniu organizmu ze szkodliwych/niepoządanych materii:D
Czy dziecko jest uważana za szkodliwa/niepozadana materie:baffled:
 
reklama
Myślałam, że dla nas ciężarówek jest inny sposób przyżądzania tego naparu, u mnie na opakowaniu też jest napisany taki sam sposób przyżądzenia, a więc robimy zgodnie z zaleceniami ;-)
Moja mama jak jej przeczytałam o właściwościach tej herbatki tzn. regulujący przemiane materii i oczyszczający organizm z toksyn doszła do w niosku, że też sobie kupi tą herbatke;-)
Przyznam, że na prawdę jest smaczna i chyba na dobre zagości u mnie w domu, ale póki co niech spełni swoje zadanie :tak::-D
Jak zaobserwujecie jakieś zmiany po herbatce to dajcie znać :tak:
 
Do góry