reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne sposoby wywołania porodu

Ja mam termin na czwartek. Wczoraj miałam lekko bolesne nieregularne skurcze, ale wieezorem przeszły. Maluszek się wierci dość często już tak jakoś od trzech dni, może się przygotowuje do porodu 😄
Moja też szaleje ale ona zawsze łobuzuje więc nie wiem czy to jakiś znak 😁 dostaje ciągle z kolanka po prawej stronie brzucha 😛
 
reklama
Hej, ja tez oczekujaca z niecierpliwością bo termin miałam 3 dni temu. Tez duzo czytam o tych sposobach i na razie posprzatalam i myłam podłogę na kolanach. Czuje skurcze przepowiadajace od jakiegos czasu i na ktg tez wychodza. O seksie slyszałam ale jeszcze nie próbowałam. Co jakis czas czuje takie ciagniecie w brzuchu w dol. Czesciej sikam i pobolewa mnie podbrzusze. Stosuje olejek z wiesiolka i masuje krocze od 37 tyg ale w celu ochrony krocza podczas porodu. Do szpitala mam zgłosić sie w poniedziałek wiec tydzien po terminie. Słyszałam ze wywoływany porod boli bardziej dlatego chcialabym aby ruszyło samo ale moja mała cos sie nie spieszy.
Ruszyło coś u Ciebie?:) U mnie bez zmian, jeśli jutro nic nie ruszy w poniedziałek wstawiam się ze skierowaniem na izbę przyjęć ☹️ jak to wygląda u Ciebie?:) Jedyna zmiana to mocniejszy ból brzucha wczoraj wieczorem i ból w dole pleców ale waysysko chwilowe i minęło 😋
 
reklama
Ruszyło coś u Ciebie?:) U mnie bez zmian, jeśli jutro nic nie ruszy w poniedziałek wstawiam się ze skierowaniem na izbę przyjęć ☹️ jak to wygląda u Ciebie?:) Jedyna zmiana to mocniejszy ból brzucha wczoraj wieczorem i ból w dole pleców ale waysysko chwilowe i minęło 😋
Ja juz jestem po 😊 skurcze same zaczely mi sie kolo 1 w nocy z soboty na niedziele i urodzilam wczoraj wieczorem w 41 tygodniu. Tak to dzis tez musialabym sie zglosic na oddzial. Trzymam za Ciebie mocno kciuki 🙂 i daj znac co i jak ☺
 
Do góry