reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
reklama
zgadzam się z Tobą tylko ci nasi super eksperci w ziółka nie wierzą a szkoda
a ciekawa jestem co mój by powiedział na to że pije zioła, pewnie by sobie pomyślał:jak Ci smakuja to sobie pij a ja swoje wiem hehe. Dobrze że mi przypomniałaś, własnie musze iśc zagrzać i wypić przed snem a potem do roboty:)Musimy teraz systematycznie działać co drugi dzień bo nie wiadomo kiedy się szansa nadarzy a jak ty się czujesz ??
 
Nie ważne, w co inni wierzą, najważniejsze, że My wierzymy! Ludzie od lat leczyli ziołami i działało, nie mówiąc o tym, że niektóre silne leki, np. na serce oparte są na wyciągach z roślin, że o śmiertelnych truciznach nie wspomnę ! :-)
 
dziewczyny badzo mi sie podoba wasze podejscie oby tak dalej !!! :) dzialacie zgodnie ze sposobem picia ziol czyli : Z WIARĄ!!!! i tak trzymac a piekne fasoleczki nam tutaj wyrosna :) &&&&&& za wszystkie :)

te ktore prosily to dopisalam wczesniej juz jesli kogos pominelam to prosze o przejzenie pierwszej stronki i przypomnienie tu na forum a chetnie dopisze :)
 
dziewczyny badzo mi sie podoba wasze podejscie oby tak dalej !!! :) dzialacie zgodnie ze sposobem picia ziol czyli : Z WIARĄ!!!! i tak trzymac a piekne fasoleczki nam tutaj wyrosna :) &&&&&& za wszystkie :)

te ktore prosily to dopisalam wczesniej juz jesli kogos pominelam to prosze o przejzenie pierwszej stronki i przypomnienie tu na forum a chetnie dopisze :)
dziękuje missiiss za dopisanie,daian słuszna uwaga z tymi ziołami i psychika też ma wielkie znaczenie, oby się udało:)
 
dziewczynki pytanie mam, czy mogła bym brać clostilbegyt i zioła razem??narazie z clo zrezygnowałam bo nie wiem czy mozna to łączyć
 
Myśa, czytałam, że lepiej nie brać ziół i leków hormonalnych razem, ale mississ1301 brała i .... zafasolkowała :-)
 
Myśa, czytałam, że lepiej nie brać ziół i leków hormonalnych razem, ale mississ1301 brała i .... zafasolkowała :-)
narazie nie widze dużych zmian po tych ziółkach ale nadzieje mam cały czas i tak sobie pomyślałam że jak nam nie wyjdzie w tym cyklu to od nastepnego wezme ten clo a miałam go brac po pół taabletki przez 10 dni więc dawka nie jest wielka a może akurat mi się uda, dziękuje daian za pomoc:)
 
tak wlasnie ja bralam clo i ziola pilam :) i z clo sie udalo :) ale ziola mi pomogly na skrocenie miesiaczki i na to ze endo ladnie przyrastalo a to wazne przy zagniezdzaniu a clo ladnie pomoglo jajeczku i prosze :) z tego co wiem to clo zaburza przyrost endo wiec ja jak najbardziej polecam ziola plus clo :)

ktora juz niedlugo testuje ??:)
 
reklama
no witam kochane dziewuszki:)
melduję ze smutkiem,że w pierwszym cyklu z ziołami o. Sroki nie udało mi się zafasolkować. Nie zniechęcam się jednak i zaczynam wszystko od nowa...:)
 
Do góry