reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
Myśa, terminowo to by wskazywało na plamienie implantacyjne:szok:, może być brązowe z tego co wiem. Trzymam kciuki kochana, żeby to było to!!! :-D
o jaaaa!!!!!!! to nie wiedziałam że brązowe też może być??!!No to teraz czekam na rozwój sytuacji, dziękuje daian
 
reklama
no ja zaczęłam drugi cykl z ziółkami byłby trzeci ale poprzedni jakoś tylko raz zaparzyłam ziółka więc się nie liczy
 
Mam nadzieję, bo już powoli wymiękam. Skupmy się dziewczyny, żebyśmy zaciążyły wszystkie w czerwcu ! (2010 oczywiście...)
 
Mam nadzieję, bo już powoli wymiękam. Skupmy się dziewczyny, żebyśmy zaciążyły wszystkie w czerwcu ! (2010 oczywiście...)
hehe było b fajnie, u mnie dzisiaj 28dc ,objawów na @ nie widać ale przez 5 dni miałam te delikatne plamienia brązowe i teraz nie wiem kiedy tak naprawde @ może przyjść:confused: ale ziółka pije nadal i mam nadzieję jak wy że się uda:tak:
 
Kurcze, coś dziwnego dzieje się w tym miesiącu, ja też miała plamienia i jedna dziewczyna na wątku, w którym się głownie udzielam tez tak miała.
 
Kurcze, coś dziwnego dzieje się w tym miesiącu, ja też miała plamienia i jedna dziewczyna na wątku, w którym się głownie udzielam tez tak miała.
ja sobie tak myśle że te plamienia to może być skutek picia ziół, może po prostu się coś oczyszcza, może tak ma być albo jest to problem z hormonami ale wcześniej nie miałam takiego czegoś dopiero teraz po ziołach w każdym bądz razie w niedziele zatestuje a powiedz kochana czy twoje plamienia ustały i kiedy się zaczeły??
 
Plamienia zaczęły mi się w czwartek (właściwie w środę w nocy) i trwały do poniedziałku/wtorku, a potem to już się zdeklarowało na moją niekorzyść... :-) Mam nadzieję, że u Ciebie będzie inaczej.
 
reklama
ja sobie tak myśle że te plamienia to może być skutek picia ziół, może po prostu się coś oczyszcza, może tak ma być albo jest to problem z hormonami ale wcześniej nie miałam takiego czegoś dopiero teraz po ziołach w każdym bądz razie w niedziele zatestuje a powiedz kochana czy twoje plamienia ustały i kiedy się zaczeły??

Plamienia zaczęły mi się w czwartek (właściwie w środę w nocy) i trwały do poniedziałku/wtorku, a potem to już się zdeklarowało na moją niekorzyść... :-) Mam nadzieję, że u Ciebie będzie inaczej.
dziwne te nasze ciała szkoda że co cykl to inne objawy
 
Do góry