reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
już nie nadążam za tymi wyskokami moich jajników, prościej było by zajść w ciąże a nie jakieś kombinacje!!!!!!!!!!
 
reklama
już nie nadążam za tymi wyskokami moich jajników, prościej było by zajść w ciąże a nie jakieś kombinacje!!!!!!!!!!
a na bank że jak żeśmy sie nie starały to wszystko było proste i jasne i pracowało jak należy
dopiero jak wsłu****emy się w swoje ciało zaczyna się kaszana
 
a na bank że jak żeśmy sie nie starały to wszystko było proste i jasne i pracowało jak należy
dopiero jak wsłu****emy się w swoje ciało zaczyna się kaszana
dokładnie, wcześniej to nawet nie wiedziałam jaki dzień cyklu właśnie mam i jaki śluz, czy mnie kują jajniki czy cokolwiek innego a teraz 1000000 objawów i co........ nic, ciąży brak
 
Święta racja dziewczyny! Jak się nie starałam o dziecko, to nie miałam takich długich plamień, owulacja zawsze jak w zegarku itd. A teraz, myślę, że mózg tu się za bardzo wtrąca. Tylko, jak go wyłączyć? :eek:
A na początku, po owulacji to miałam wszystkie objawy ciąży...
 
Święta racja dziewczyny! Jak się nie starałam o dziecko, to nie miałam takich długich plamień, owulacja zawsze jak w zegarku itd. A teraz, myślę, że mózg tu się za bardzo wtrąca. Tylko, jak go wyłączyć? :eek:
A na początku, po owulacji to miałam wszystkie objawy ciąży...
tak jak ja, mdłości na zawołanie, nawet sutki kolor zmieniały kiedy tylko chciałam zeby zmieniły no bo przecieeż właśnie zaszłam w ciążę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ja się naczytałam, że dziewczyny w ciąży odrzuca od kawy i oczywiście w jednym cyklu mi też kawa przestała smakować! :-D
 
reklama
wiecie co dziewczynki, tak mnie dzisiaj nad ranem bolał jajnik że nie moglam spać aż boje się co to może być, mój lekarz stwierdzil że ten jest policystyczny ale miałam z niego owulacje i teraz nie wiem co z ziołami, dzisiaj chyba wypije 2 razy a nie 3 zobaczymy czy jak ogranicze to coś się zmieni a może to na @ tak boli?? Nigdy w sumie nie bolał tak na @ no ale może to przez zioła
 
Do góry