reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
Dziewczynki, ja tez mam cykle bezowulacyjne, dostalam clo, biore teraz 3 cykl i jajeczka ladnie rosna, ale nie pekaja...sa na to jakies ziolka? gdze ten bocian o ktorym piszecie?
 
reklama
Z mężęm staramy się od 3 miesięcy o dziecko, bardzo go wyczekujemy, jednak jak na razie z naszych starań nic nie wychodzi...:-(Już parę razy mieliśmy nadzieję: spóźniająca się miesiączka, nudności, zawroty głowy, nieustanna zgaga itp... typowe objawy ciąży... Nawet byłam ostatnio u ginekologa, który powiedział,że nie może potwierdzić ani zaprzeczyć możliwości ciąży jednak JA staram się nie nastawiać, by nie rozczarować się jak zawsze po dojściu do wniosku, że jednak w ciąży nie jestem. Mam ogromną prośbę, chciałabym abyście podsunęły mi jakieś sprawdzone sposoby na pomoc naturze:-). Wiem że nie ja jedna mam taki problem i wiele z Was chwyta się różnych sposobów by wreszcie powitać na świecie długo wyczekiwanego dzidziusia. PROSZĘ POMÓŻCIE;-)
 
3 miesiące to zdecydowanie bardzo mało...ja po odstawieniu tabletek poszłam jedynie sprawdzić czy występuje prawidłowa owulacja...powodzenia:)
 
Beata231191
3 mce to naprawde bardzo malo, jesli chodzi o starania o dzidziusia. A moze sproboj testow owulacyjnych? Ja polecam firme clearblue.
 
reklama
Do góry