reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
Nie chcę Ci Myśa robić zbędnych nadziei, ale we wczesnej ciąży jajnik, z którego była owulacja może boleć, bo rozwija się w nim ciałko żółte ciążowe. Dziewczyny, kótre zaciążyły często pisały, że miały taki objaw. Masz jeszcze te plamienia?
 
reklama
Nie chcę Ci Myśa robić zbędnych nadziei, ale we wczesnej ciąży jajnik, z którego była owulacja może boleć, bo rozwija się w nim ciałko żółte ciążowe. Dziewczyny, kótre zaciążyły często pisały, że miały taki objaw. Masz jeszcze te plamienia?
no już sama nie wiem czy są czy nie bo jakieś takie coś dziwne jak by ciemniejsze niż mocz zauważam na papierze jak ide do ubikacji, nie mam takich typowych plamień lub czegoś brązowego, wariacji mozna dostać, chyba jutro zrobie test
 
Który masz dzień cyklu? Jeśli zatestujesz, koniecznie daj znać, trzymam za Ciebie kciuki i życzę II kreseczek z całego serca!
 
Który masz dzień cyklu? Jeśli zatestujesz, koniecznie daj znać, trzymam za Ciebie kciuki i życzę II kreseczek z całego serca!
dziękuje:) dzisiaj mam 29dc zazwyczaj cykle mam 28-30dniowe ale po tych ziołach może być różnie, równie dobrze nie moglo nie być owu i cykl stracony, dam Wam jutro znać jaki wynik a powiedz co u Ciebie??
 
U mnie szkoda gadać... Nawet mi się nie chce o tym pisać i wprowadzać smutnych klimatów w wątek, ale za Ciebie trzymam kciuki i będę w napięciu czekać na wyniki jutrzejszego Twojego testowania.
 
U mnie szkoda gadać... Nawet mi się nie chce o tym pisać i wprowadzać smutnych klimatów w wątek, ale za Ciebie trzymam kciuki i będę w napięciu czekać na wyniki jutrzejszego Twojego testowania.
oj nie smuć się, u mnie tez pewnie nic ale zrobie test dla spokojnego swojego sumienia a czy wiesz czy można pić te zioła jak się zafasolkuje?? Ja pije mieszanke nr 1 i gdybym jakimś cudem zaszła to chyba trzeba je odstawić prawda??
 
Myślę, że tak. Jak zobaczysz II kreseczki (a na pewno tak będzie) to odstaw kochana ziółka. Wiem, że pijesz jedynkę, bo ja też, właśnie zaczęłam drugi cyjkl.
 
Myślę, że tak. Jak zobaczysz II kreseczki (a na pewno tak będzie) to odstaw kochana ziółka. Wiem, że pijesz jedynkę, bo ja też, właśnie zaczęłam drugi cyjkl.
hehehe masz optymizmu za nas dwie, będę w szoku jak będą dwie kreseczki:szok: i telepatycznie Cie uściskam:-D. Głowa do góry może w tym się uda, organizm musi najpierw sobie wszystko uporządkować a mają mu w tym pomóc zioła. Ja już zakupiłam mieszanke nr3 więc jak skończe te pić to biorę się za następną:happy2:
 
Ja chyba też tak zrobię, ale i tak musze dokupić jeszcze zioła do mieszanki 1 bo mi się kończą.
 
reklama
Ja chyba też tak zrobię, ale i tak musze dokupić jeszcze zioła do mieszanki 1 bo mi się kończą.
ja wypiłam dopiero 1/4 wszystkiego także przede mną jeszcze półtora miesiąca picia a potem następne a jak się nie uda to ja nie wiem co dalej, nie mam pomysłów już...
 
Do góry