reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
jednak stwierdziłam że zaczekam do środy z tym testem, jeśli zrobiła bm go dzisiaj to było bo 12 dni po owu a to troszke za wcześnie
 
reklama
Ok, to czekamy do środy ;-) Rozumiem Cię Myśa, też bym miała cykora. :-p Po 7 nieudanych próbach przestałam testować, tylko czekam cierpliwie do dnia planowanej @. Dawaj znać na bieżąco, jak wygląda sytuacja. A boli Cię ciągle ten jajnik?
 
Ok, to czekamy do środy ;-) Rozumiem Cię Myśa, też bym miała cykora. :-p Po 7 nieudanych próbach przestałam testować, tylko czekam cierpliwie do dnia planowanej @. Dawaj znać na bieżąco, jak wygląda sytuacja. A boli Cię ciągle ten jajnik?
dzisiaj mnie lekko pobolewały oba a teraz normalnie śluz płodny:szok: czyżby przesunęła mi się owulka aż o caly cykl:confused:
 
Eee tam, ja to myślę, że Ty w ciąży jesteś Myśa. Test owulacyjny możesz zrobić, choć to niczego nie przesądzi, bo w ciązy też może wyjść dodatni. Na wszelki wypadek możesz zapodać przytulanka :-D
 
Eee tam, ja to myślę, że Ty w ciąży jesteś Myśa. Test owulacyjny możesz zrobić, choć to niczego nie przesądzi, bo w ciązy też może wyjść dodatni. Na wszelki wypadek możesz zapodać przytulanka :-D
no chyba trzeba dzisiaj zapodać plemniki z wieczora a we wtorek czy środe zrobie teściora bo chyba już nie wytrzymam psychicznie !!!!!!!!!!!!!
 
no chyba trzeba dzisiaj zapodać plemniki z wieczora a we wtorek czy środe zrobie teściora bo chyba już nie wytrzymam psychicznie !!!!!!!!!!!!!
wiem dziewczyny że jestem nudna ale dzisiaj znowu jakieś żółtawo-brązowe plamienia, dzisiaj 31dc i co??????????????? Co ja mam robić, może odstawić te zioła??
 
Myśa, kochana może zrób test, bo jeśli by się okazało, że jesteś w ciąży, to może powinnaś wziąć luteinę. A zioła to bym chyba odstawiła. Na podwyższenie progesteronu jest mieszanka: przywrotnik, pokrzywa i krwawnik - mieszasz po 50 g, parzysz po łyżce przez pół godziny i pijesz 3 razy dziennie. Zioła kupisz w każdej zielarni czy aptece.
 
Myśa, kochana może zrób test, bo jeśli by się okazało, że jesteś w ciąży, to może powinnaś wziąć luteinę. A zioła to bym chyba odstawiła. Na podwyższenie progesteronu jest mieszanka: przywrotnik, pokrzywa i krwawnik - mieszasz po 50 g, parzysz po łyżce przez pół godziny i pijesz 3 razy dziennie. Zioła kupisz w każdej zielarni czy aptece.
wszystko było by prostsze gdybym była w Polsce ale dzięki, może coś skombinuje
 
reklama
Jak tam Myśa, zrobiłaś test?
robiłam niestety:( jak zwykle jedna kreska, doła miałam przez cały dzień na dodatek widze teraz że mam znów płodny śluz, normalna wariacja w moim organizmie, nie dość że nie przyszła@ to jeszcze każdego dnia mam inny rodzaj śluzu, jajniki cały czas dają o sobie znać, a może to plamienie to była@ tylko taka kiepska??
 
Do góry