reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
Hm, kurde... nie wiem, co o tym myśleć. W tym terminie ujemny test jeszcze o niczym nie świadczy. Ale nawet jeśli masz śluz płodny i owulację (choć nie bardzo mi to pasuje), to przecież zapodałaś staranka, nie? I jeszcze jedno, nie wiem, jak Ty ale ja po starankach często mam taki inny śluż, może to z tego? Hm biedna jesteś, nadenerwujesz się, a i tak będzie co będzie.
 
reklama
Hm, kurde... nie wiem, co o tym myśleć. W tym terminie ujemny test jeszcze o niczym nie świadczy. Ale nawet jeśli masz śluz płodny i owulację (choć nie bardzo mi to pasuje), to przecież zapodałaś staranka, nie? I jeszcze jedno, nie wiem, jak Ty ale ja po starankach często mam taki inny śluż, może to z tego? Hm biedna jesteś, nadenerwujesz się, a i tak będzie co będzie.
po starankach zawsze się ma inną wydzieline ale musze przyznać że mój R wczoraj mnie tak wkurzył że się wypięłam na niego pomimo że bardzo przepraszał ale tak mnie zezłościł:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:dopiero dzisiaj będziemy działaćw sumie może to i lepiej bo żołnierzyki będą mocniejsze, tylko teraz kiedy znów robić test w razie czego?? Płakać mi się chce, nerwicy się nabawie, dobrze że z wami moge pogadać. A czy ty zauważyłaś inny śluz u siebie od kiedy pijesz zioła??
 
:-D Myśa, podobno kobiety w ciąży starsznie drażliwe są! Działaj, działaj, tylko strożnie, żebyś ewentualnej fasolce nie zaszkodziła ;-) Zawsze jeszcze możesz zrobić test owulacyjny. Jeśli o mnie chodzi, to wiesz... trochę to skomplikowane, bo ja mam endometriozę, która właśnie nawróciła. Ale rzeczywiście miałam długie (wyjątkowo długie) plamienia w tym cyklu. Może to przez zioła... Też nie wiedziałam, czy jestem w ciąży, czy nie, ale okazało się, że nie. Od dwóch dni nie piję, bo się przestraszyłam.
 
:-D Myśa, podobno kobiety w ciąży starsznie drażliwe są! Działaj, działaj, tylko strożnie, żebyś ewentualnej fasolce nie zaszkodziła ;-) Zawsze jeszcze możesz zrobić test owulacyjny. Jeśli o mnie chodzi, to wiesz... trochę to skomplikowane, bo ja mam endometriozę, która właśnie nawróciła. Ale rzeczywiście miałam długie (wyjątkowo długie) plamienia w tym cyklu. Może to przez zioła... Też nie wiedziałam, czy jestem w ciąży, czy nie, ale okazało się, że nie. Od dwóch dni nie piję, bo się przestraszyłam.
hmmm to ja już nie wiem czy odstawić te zioła czy nie:eek:My to mamy z tymi jajnikami:wściekła/y:
 
hmmm to ja już nie wiem czy odstawić te zioła czy nie:eek:My to mamy z tymi jajnikami:wściekła/y:
jasne same problemy

witam sie po przerwie
ja ziółka piłam w tym cyklu do 8dc i jeszcze brałam clo i mam pęcherzyki duże bo w dwóch jajnikach po 16 i 18 mm i nie wiem pić jeszcze może urosną super bo w piątek mam iść na kontrolę i dostanę zastrzyk ach same kłopotki
 
jasne same problemy

witam sie po przerwie
ja ziółka piłam w tym cyklu do 8dc i jeszcze brałam clo i mam pęcherzyki duże bo w dwóch jajnikach po 16 i 18 mm i nie wiem pić jeszcze może urosną super bo w piątek mam iść na kontrolę i dostanę zastrzyk ach same kłopotki
a ty pijesz którą mieszanke?? Nr 1?? No to super że wyhodowałaś takie okazy:)
 
Wlasnie znalazlam wasz watek i z checia bym sprobowala picia ziolek :-) Tylko czy myslicie ze jest sens zaczac pic teraz te mieszanke na II faze cyklu (z pokrzywy, przywrotnika i krwawnika), skoro wlasnie jestem w fazie okoloowulacyjnej? Czy dopiero zaczac od nowego cyklu (no, chyba ze go nie bedzie ;-))? Niestety na wykresach faza lutealna trwa u mnie maksymalnie 10-11 dni :-(

A, i czy to chodzi o korzen czy liscie pokrzywy?
 
nr 3 wg mnie jest lepsza w smaku
ja skończe pić tą mieszanke nr 1 i zaczne pić nr 3, jajniki po tej co pije strasznie mnie kują więc chyba działa tylko gdzie sie podziała @ skoro ciązy nie ma, ja trzymam mocno kciuki za twoje pęcherzyki może w końcu ci sie uda ,bardzo ci tego życze
 
reklama
ja skończe pić tą mieszanke nr 1 i zaczne pić nr 3, jajniki po tej co pije strasznie mnie kują więc chyba działa tylko gdzie sie podziała @ skoro ciązy nie ma, ja trzymam mocno kciuki za twoje pęcherzyki może w końcu ci sie uda ,bardzo ci tego życze
nie dziękuję to może rzeczywiście będzie dobry strzał
hm u Ciebie to zastanawiające może po prostu wzięły sie do roboty spóźnionej
 
Do góry