reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
Maduixa, myslę, że jak najbardziej jest sens. Wg mnie tę mieszankę należy pić właśnie w drugiej fazie, czyli tuż po owulacji. Jeśli chodzi o pokrzywę, to chyba chodzi o liście.
 
reklama
Daian, dzieki :-) Obok domu mam apteke, gdzie polowa gigantycznych regalow to ziola i jakies ekologiczne specyfiki, wiec jutro sie tam wybiore :tak:
 
Daian, dzieki :-) Obok domu mam apteke, gdzie polowa gigantycznych regalow to ziola i jakies ekologiczne specyfiki, wiec jutro sie tam wybiore :tak:
a moze pani w sklepie tez cos podpowie, ja osobiście nie znam się na tym dlatego korzystam z tego forum żeby od dziewczyn sie czegoś dowiedzieć, życze powodzenia:-)
 
Missiiss, zapisuj :-)

Co prawda nie mieli pokrzywy, ale mam po nia wrocic jutro, na razie rozkoszuje sie smakiem krwawnika i przywrotnika ;-)
 
dziewczyny co u was?? Nie wiem jak wy ale ja od paru dni mam taką chandrę że bym z chęcią komuś przywaliła, jestem nieznośna, nerwowa i wogóle humor mam bojowy ale to chyba nie zioła tak działają??!!Na dodatek ta opózniająca się@ mnie wkurza, już 39dc i nic, czyżby mi się aż tak cykl wydłużył??
 
dziewczyny co u was?? Nie wiem jak wy ale ja od paru dni mam taką chandrę że bym z chęcią komuś przywaliła, jestem nieznośna, nerwowa i wogóle humor mam bojowy ale to chyba nie zioła tak działają??!!Na dodatek ta opózniająca się@ mnie wkurza, już 39dc i nic, czyżby mi się aż tak cykl wydłużył??
dziwne to a zrobiłaś w ogóle sobie przerwę tak w połowie cyklu cy cały czas pijesz?
 
dziewczyny co u was?? Nie wiem jak wy ale ja od paru dni mam taką chandrę że bym z chęcią komuś przywaliła, jestem nieznośna, nerwowa i wogóle humor mam bojowy ale to chyba nie zioła tak działają??!!Na dodatek ta opózniająca się@ mnie wkurza, już 39dc i nic, czyżby mi się aż tak cykl wydłużył??
No ale niedawno pisalas, ze pojawil sie u Ciebie niby plodny sluz... WIec moze owulka sie tak opoznila i w zwiazku z tym rowniez caly cykl sie wydluzyl...
 
reklama
Do góry